Bezpłatna wejściówka na 16. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, Kraków 18-21.10.2018
UWAGA, ZAKOŃCZYLIŚMY JUŻ PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO UDZIAŁU W FESTIWALU. W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NA SEANSE BĘDĄ WPUSZCZANE OSOBY Z LISTY GŁÓWNEJ, A W KOLEJNEJ - W MIARĘ WOLNYCH MIEJSC - OSOBY Z LISTY REZERWOWEJ.

16. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCHDOCS. Prawa Człowieka w Filmie jest jedynym z najważniejszych krakowskich festiwali filmów dokumentalnych, w którym udział jest całkowicie BEZPŁATNY.

Wypełniając niniejszy formularz, zgłaszasz rezerwację miejsca na projekcjach skupionych w jednym bloku. Wejściówka dotyczy całego bloku, ponieważ, filmy mogą być prezentowane bez przerw, dlatego jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce – bądź z nami od pierwszego filmu w danym bloku! Wejściówki nie są numerowane.
Po wypełnieniu formularza otrzymasz kopię swoich rezerwacji na adres e-mail (koniecznie sprawdź czy jest poprawnie wpisany - OD TEGO ZALEŻY CZY DOTRZE DO CIEBIE BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA).

Koniecznie wydrukuj ten mail albo zapisz w komórce, to ten dokument będzie potrzebny przy wejściu - ważne, żeby być najpóźniej na 15 minut przed projekcją.

Ilość miejsc jest ograniczona pojemnością sali projekcyjnej (ok. 70 miejsc). W przypadku wyczerpania się limitu wejściówek wejście na projekcję będzie możliwe w przypadku nie stawienia się osób z rezerwacjami na 15 minut przed projekcją.

Przed projekcjami, w pierwszej kolejności, do sali kinowej wpuszczane będą osoby z miejscówkami (wydrukowanymi lub w telefonie).

UWAGA: filmy mogą zawierać sceny przemocy.

DOSTOSOWANIE: wszystkie projekcie odbędą się w Kinie Paradox, które znajduje się w zabytkowym budynku - niedostępnym dla osób poruszających się na wózkach. Autonomia stara się o dostosowanie architektoniczne kina (podjazdy, rampy, dostosowane toalety typu ToiToi). Staramy się także o zapewnienie tłumaczenia na Polski Język Migowy. Bardzo prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania w formularzu do 12.10.2018.


Pozdrawiamy Zespół WATCH DOCS
Fundacja Autonomia

Email address *
Next
This form was created inside of Fundacja Autonomia. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms