II. "Wynegocjuj Swoją przyszłość"
Odpowiedz na pytania, w celu otrzymania atrakcyjnego bonusu (bonus na 500 zł - usługa szkoleniowa, w wybranym temacie) oraz wzięcie udziału w weryfikacji do projektu. Pamiętaj, aby odpowiedzi były najbardziej zbliżone i autentyczne. Dzięki udzieleniu odpowiedzi na pytania związane z projektem nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać lub uniknąć utracenia danej możliwości/ wartości. Z góry dziękujemy za konstruktywnie poświęconą chwilę.
I. Podaj Swój kontakt w celu otrzymania bonusu 500 zł na usługi szkoleniowe) oraz możliwości wzięcia udziału w projekcie. Nazwa i kontakt do firmy lub indywidualnie (Nazwa firmy, imię, nazwisko, telefon/ email). Wybierz tematy, które najbardziej Cię interesują i są przydatne w Twoim rozwoju/ rozwoju Twojej firmy/ kariery zawodowej. Tematy i odpowiedzi wybierz i pozostaw w poniższych podpunktach, a tutaj zostaw swoje dane w celu otrzymania wymienionych wartości (bonus, możliwość wzięcia udziału w projekcie).
Your answer
II. Wybierz tematykę, która najbardziej Cię interesuje lub przyda się w celu Twojego wzrostu finansowego/ rozwoju Twojej kariery zawodowej lub wzrostu Twojej firmy. Możesz wymienić tematy, które Ci się przydadzą lub, które warto poruszyć, rozwiązać. Jaki temat trapi osoby pracujące/ współpracujące w Twojej firmie (lub Ciebie). Co chciałbyś zmienić, co chciałbyś osiągnąć?
Your answer
1. Zwiększenie sprzedaży. (Zaznacz kolejno, która tematyka najbardziej Cię interesuje i będzie przydatna Tobie i Twojej firmie).
3. Skuteczne i profesjonalne techniki sprzedaży
4. Zdobywanie nowych klientów
5. Mowa ciała w biznesie, odczytywanie kluczowych informacji w celu tworzenia lepszych relacji z klientem oraz lepszego kontaktu z ludźmi współpracującymi
6. Prowadzenie negocjacji z oceną oraz wykorzystaniem cech osobowości i temperamentu oraz innych dziedzin psychologii. Jak wzbudzić decyzyjność u klienta, potęga w przekonywaniu
7. Zwielokrotnienie zysków
8. Hipnotyczny marketing
9. Budowanie autorytetu firmy na rynku
10. Zbudowanie atrakcyjnej strony reprezentującej firmę. Udoskonalenie strony w celu jej efektywności. Porady związane z wykorzystaniem jej, w sposób przynoszący korzyści.
11. Psychologia podejmowania decyzji przez klienta. Wykorzystanie wiedzy psychologii neurolingwistycznego programowania oraz innych dziedzin psychologii.
12. Powiedz, jaki temat Cię najbardziej interesuje, jaką wiedzę chciałbyś zdobyć, co będzie Ci najbardziej przydatne, w celu osiągnięcia korzyści w firmie/ Swojej karierze zawodowej (lub napisz/ powiedz, co Cię trapi, jakie tematy chciałbyś poruszyć/ rozwiązać. Czy jest jakaś szczególna rzecz (temat), który Cię trapi/ zajmuje?
Your answer
13. Czy masz lub prowadzisz jakąś stronę internetową, sklep, bloga? Jeżeli możesz, to zostaw jej adres internetowy (adres wpisz poniżej, w polu akapitu).
Your answer
14. Proszę podać maila i nr telefonu (lub inny kontakt, na który chcesz abyśmy wysłali Ci wartościowy prezent, w formie bonusu)
Your answer
15. Dziękujemy serdecznie za konstruktywnie poświęcony czas.
Your answer
Projekt: "Wynegocjuj Swoją przyszłość".
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms