Pieteikums Rīgas cirka skolas nodarbībām
Mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā, lai apstiprinātu dalību. Ja radušies jautājumi, rakstiet skola@cirks.lv vai zvaniet +371 25630555.

Reģistrējoties Rīgas cirka skolai Jūs piekrītat mums sniegt Jūsu personas datus: dalībnieka un tā aizbildņa (ja dalībnieks ir nepilngadīgs) vārdu, uzvārdu, dalībnieka vai tā aizbildņa e-pastu un telefona nr. Šie personas dati nepieciešami cirka skolas darbības (dalībnieka karte, reģistrācijas žurnāli, rēķinu izrakstīšana, apmācības procesa) un savstarpējas komunikācijas nodrošināšanai.

Šī veidlapa apkopo e-pasta adreses, lai Jūs pēc anketas aizpildīšanas e-pastā saņemtu reģistrācijas formu Jūs interesējošajām nodarbībām.

VSIA "Rīgas cirks" apņemas šajā anketā sniegtos datus nenodot trešajām personām, kā arī nodrošināt to dzēšanu, ja izteiksiet vēlmi neuzsākt vai pārtraukt apmācības cirka skolā.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Please fill in the form and we will contact in 5 days time. If you have any questions please write: skola@cirks.lv or call +371 25630555.

By filling in this form you agree that all information including personal data that you have given in this form will be used by SOE Rigas cirks to ensure the communication with Riga circus school.

This form gathers email addresses so after filling in this form we could send you registration application form.
SOE "Rigas cirks" undertakes not to disclose this information to any third person.
Dalībnieka vārds, uzvārds *
Participant's name and surname
Your answer
Dalībnieka vecums *
Participant's age
Your answer
Dalībnieka vecāka/aizbildņa vārds, uzvārds
Parent's name and surname (If participant is minor)
Your answer
Pirmā nodarbība, uz kuru vēlos nākt *
First activity you would like to particpate
Ja nāksiet uz ģimeņu nodarbību, norādiet cilvēku skaitu un dalībnieku vecumu
If you are planning to attend activities for families, please indicate the number and age of participants.
Your answer
E-pasts *
e-mail
Your answer
Telefona numurs *
Phone number
Your answer
Piekrītu nodot anketā norādītos personas datus VSIA "Rīgas cirks" rīcībā. VSIA "Rīgas cirks" apņemas iegūtos datus nenodot trešajām personām un izmantot tikai Rīgas cirka skolas organizatoriskajām vajadzībām. *
I agree to share my information with SOE "Rigas cirks". SOE "Rigas cirks" undertakes not to disclose this information to any third person.
Atļauju anketā sniegtos personas datus izmantot šādam papildu mērķim: lai saņemtu informāciju par VSIA Rīgas cirks mākslinieciskajām aktivitātēm un iespēju tās apmeklēt. (Piemēram, informāciju par izrādēm, atlaidēm cirka skolas audzēkņiem u.t.t.) *
We would like to receive further information about other SOE Riga cirks events. For example: performances, seminars and discounts for circus school students.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy