Pieteikšanās anketa Rīgas cirka skolai
Mēs ar Jums sazināsimies 5 darba dienu laikā, lai apstiprinātu dalību. Ja radušies jautājumi, rakstiet skola@cirks.lv vai zvaniet +371 25630555.

Reģistrējoties Rīgas cirka skolai Jūs piekrītat mums sniegt Jūsu personas datus: dalībnieka un tā aizbildņa (ja dalībnieks ir nepilngadīgs) vārdu, uzvārdu, dalībnieka vai tā aizbildņa e-pastu un telefona nr. Šie personas dati nepieciešami cirka skolas darbības (reģistrācijas žurnāli, rēķinu izrakstīšana, apmācības procesa) un savstarpējas komunikācijas nodrošināšanai.

Šī veidlapa apkopo e-pasta adreses, lai Jūs pēc anketas aizpildīšanas e-pastā saņemtu reģistrācijas formu Jūs interesējošajām nodarbībām.

VSIA "Rīgas cirks" apņemas šajā anketā sniegtos datus nenodot trešajām personām, kā arī nodrošināt to dzēšanu, ja izteiksiet vēlmi neuzsākt vai pārtraukt apmācības cirka skolā.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Please fill in the form and we will contact in 5 days time. If you have any questions please write: skola@cirks.lv or call + 371 26766132 or +371 25630555.

By filling in this form you agree that all information including personal data that you have given in this form will be used by SOE Rigas cirks to ensure the communication with Riga circus school.

This form gathers email addresses so after filling in this form we could send you registration application form.
SOE "Rigas cirks" undertakes not to disclose this information to any third person.
Dalībnieka vārds, uzvārds *
Participant's name and surname
Dalībnieka vecums *
Participant's age
Dalībnieka vecāka/aizbildņa vārds, uzvārds
Parent's name and surname (If participant is minor)
Nodarbība, uz kuru vēlos nākt:* (BĒRNU)
*piedāvājums mainīsies, tiklīdz būs iespēja atsākt klātienes nodarbības. Visas nodarbības notiek Zoom.
Clear selection
Nodarbība, uz kuru vēlos nākt:* (PIEAUGUŠO)
*piedāvājums mainīsies tiklīdz būs iespēja atsākt klātienes nodarbības. Visas nodarbības notiek Zoom
E-pasts *
e-mail
Telefona numurs *
Phone number
Komentāri
Lūdzu, norādiet, ja topošajam audzēknim ir pieredze sportiskās aktivitātēs vai cirkā, kā arī, ja ir kādi īpaši veselības apstākļi, kas jānem vērā, izvēloties piemērotāko apmācības programmu.
Piekrītu nodot anketā norādītos personas datus VSIA "Rīgas cirks" rīcībā. VSIA "Rīgas cirks" apņemas iegūtos datus nenodot trešajām personām un izmantot tikai Rīgas cirka skolas organizatoriskajām vajadzībām. *
I agree to share my information with SOE "Rigas cirks". SOE "Rigas cirks" undertakes not to disclose this information to any third person.
Atļauju anketā sniegtos personas datus izmantot šādam papildu mērķim: lai saņemtu informāciju par VSIA Rīgas cirks mākslinieciskajām aktivitātēm un iespēju tās apmeklēt. (Piemēram, informāciju par izrādēm, atlaidēm cirka skolas audzēkņiem u.t.t.) *
We would like to receive further information about other SOE Riga cirks events. For example: performances, seminars and discounts for circus school students.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.