Hackart: Komiksy o Kobietach.
Zachęcamy wszystkich, dla których to początek przygody z komiksem! Rysujesz w wolnej chwili i z chęcią zmierzył*byś się ze stworzeniem komiksu? Masz w głowie coraz to nowe pomysły, które przekuwasz w scenariusze / opowiadania / artykuły / dramaty i chciał*byś spróbować swoich sił w tworzeniu fabuły do opowieści graficznej?

W ramach Akademii odbędą się trzy warsztaty online dla uczestników projektu oraz hackathon komiksowy. Na zakończenie odbędzie się wystawa w Muzeum Komiksu a wyselekcjonowane prace zostaną wydane. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Projekt jest realizowany w Partnerstwie z Fundacją Totalizatora Sportowego.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Projekt "Hackart" - na czym polega?

Projekt to cykl 3 warsztatów zakończonych maratonem rysunkowym. Poniżej przedstawiamy daty spotkań online, podczas których poruszymy tematy storytellingu czy researchu. Warsztaty stanowią całość - jeśli nie możesz wziąć udział w jednym ze spotkań, dodaj tę informację w ostatnim okienku :)


           ->  8 maja (środa) 17:30-20:30 

           ->  18 maja (sobota) 9:00-12:00

           ->  22 maja (środa) 17:30-20:30
Chciałybyśmy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu. Napisz kilka słów (3-4 zdania) o swoim doświadczeniu, w tym projektach, inicjatywach czy własnych przedsięwzięciach, w których nabyłeś*łaś podobne umiejętności lub załącz swoje portfolio/zdjęcia/w formie linku w okienku poniżej.
Jesteśmy ciekawe, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie? Co skłoniło Cię do wypełnienia aplikacji? Czy interesuje Cię udział w warsztatach czy bardziej cenisz sobie maratony rysunkowe?
Hackathon jest finałem i integralną częścią projektu. Całodniowe maraton twórczy w Muzeum Komiksu w Krakowie odbędzie się 8 czerwca 2024. Rozumiem, że decydując się na aplikację jednocześnie potwierdzam swój udział w tym spotkaniu. *
Zgody Uczestników (Klauzula Informacyjna, Zgoda na rejestrowanie wizerunku)
*
Required
Chcę zapisać się do newslettera, aby dowiedzieć się o kolejnych działaniach Fundacji, w tym bezpłatnych wydarzeniach i/lub otrzymać dodatkowe materiały.  *
Chcesz coś dodać? Tutaj jest na to miejsce :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of In Connection. Report Abuse