Замовлення довідки про навчання
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
У зв’язку із запровадженням воєнного стану на всій території України та з метою захисту персональних даних студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника довідки про підтвердження навчання видаються виключно студенту особисто за наявності студентського квитка або документа, що засвідчує особу, або ж уповноваженій особі за наявності нотаріально завіреного доручення та документа, що засвідчує особу
УВАГА! До відома студентів, яким потрібна довідка про відстрочку від призову на строкову військову службу

Усі студенти-призовники денної форми навчання зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, де вони перебувають на обліку, довідку форми 20, що підтверджує їхнє право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»).

Для отримання довідки форми 20 після видання наказу про зарахування на навчання студенту необхідно особисто прибути до відділу з питань військового обліку, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за адресою:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 49а (вхід з вул. Чорновола)
каб. 1 (гуртожиток №4, 2-й поверх)

При собі мати:
1. Оригінал та ксерокопію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників) або військового квитка/тимчасового посвідчення замість військового квитка (для військовозобов’язаних/резервістів).
2. Паспорт громадянина України з інформацією про реєстрацію місця проживання особи.

Згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. №1487, університет зобов'язаний інформувати у семиденний строк з дня видання наказу про зарахування або припинення навчання здобувачів освіти з числа призовників, військовозобов’язаних та резервістів відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки про зміну облікових даних.
Оберіть освітній рівень, на якому Ви навчаєтеся *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Report Abuse