ŠIAULIŲ UNIVERSITETO ALUMNŲ SĄSKRYDIS 2017
Šių metų rugsėjo 16–17 d. vyks Šiaulių universiteto alumnų sąskrydis. Dalyvauti kviečiame VISUS Šiaulių universiteto absolventus.
Jeigu dar nesi ŠU alumnų asociacijos narys, juo gali tapti užpildęs registracijos anketą adresu: http://sualumnai.lt/registracija/

Registruotis į sąskrydį galite iki rugsėjo 13 d. 17 val.

SUSITIKIME SĄSKRYDYJE!

Kilo neaiškumų? Susisiekime: el. p. info@sualumnai.lt; tel. 869665235.

Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Kelintais metais baigėte studijas Šiaulių universitete?
Your answer
Elektroninio pašto adresas:
Your answer
Telefono numeris:
Your answer
Sąskrydyje dalyvausite: *
Jeigu prieš tai buvusiame klausime nurodėte, kad atvyksite su šeima, toliau pageidaujame pateikti duomenis apie kartu atvyksiančius asmenis – jei tai vaikas, -ai nurodykite vardą ir amžių; jei tai jūsų vyras/žmona nurodykite vardą, pavardę, sąsają su Šiaulių universitetu (absolventas, neabsolventas).
Your answer
Sąskrydžio metu veiks „Kūrybinės dirbtuvės“: galbūt yra veikla/užsiėmimas (tai gali būti piešimas, lankstymas, karpymas, papuošalų, dekoracijų, žaislų gamyba ir kt.), kurį galėtumėte ir norėtumėte koordinuoti?
Your answer
Dalyvio mokestis (Šiaulių universiteto alumnų asociacijos nariams (universiteto absolventams, susimokėjusiems 10 Eur narystės mokestį (daugiau apie tai http://sualumnai.lt/registracija/), renginys yra NEMOKAMAS, ne asociacijos nariams – 15 Eur): *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms