Seminář NCEÚ - ENERGIE PRO MĚSTA 21. STOLETÍ, ZLÍN
Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na Seminář ENERGIE PRO MĚSTA 21. STOLETÍ - Energeticky úsporná opatření zaměřená na obce a města. Seminář se koná 20. června 2019 v Budově č. 21., zasedací místnost - přízemí expozice T. Bati, Zlín, a to ve spolupráci s Energetickou agenturou Zlínského kraje.

Pro registraci prosím použijte tento registrační formulář. Pro jeho odeslání je nutné kliknout na modré tlačítko ODESLAT, na konci tohoto formuláře.

Cílem semináře je seznámit s pojetím energetických úspor a konkretizací potenciálu úspor ve městech (budovy, využití OZE, zavádění energetického managementu, úspory na VO, apod.). Seminář poukáže také na legislativní zakotvení, přinese ukázky nejlepší praxe z reálných projektů v ČR, očekávané inovace a trendy v rozvoji energetických úspor v blízké budoucnosti a také možnosti jejich financování. Součástí semináře je také diskusní workshop, kde si představitelé měst identifikují vlastní potřeby vedoucí k jasnému návodu, jakým způsobem postupovat v zavádění energeticky úsporných opatření.

Účast na semináři je díky podpoře z programu EFEKT 2019 bezplatná. Občerstvení bude zajištěno.
Upozorňujeme však, že kapacita je limitována. Přihlášení bude umožněno do 18.06.2019.

Se srdečným pozdravem

Dr. Ing. Marie Zezůlková
ředitelka NCEÚ, z.s.

Projekt: SEMINÁŘ EFEKT - Energeticky úsporná opatření zaměřená na obce a města 2019
Id. č.: 122D22200 9119

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service