Nocna Rowerowa Droga Światła 23/24.05.2020r.
Szczęść Boże,
Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w Nocnej Rowerowej Drodze Światła (NRDŚ) organizowanej przez STUDENT+ Duszpasterstwo Akademickie i Postakademickie oraz Warszawską Pielgrzymkę Rowerową gr. żółto-niebieska WAPM.

Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci na adres e-mail ślad trasy (w formacie .gpx) który możesz sobie wgrać na tel. lub urządzenie do nawigacji. Na śladzie są również zaznaczone proponowane miejsca na stacje Drogi Światła (zazwyczaj są to kościoły lub kapliczki).


Wydarzenie rozpocznie się w piątek 23 maja od wspólnej Eucharystii o godz. 20:00 w kościele NMP Matki Zbawiciela, ul. Olimpijska 82/84 (Salwatorianie). Po Eucharystii zostanie wszystkim uczestnikom NRDŚ rozdane rozważania Drogi Światła, które należy odczytać przy zaznaczonych punktach poszczególnych stacji.

Pamiętaj, że przejazd nie ma charakteru grupowego. Każdy uczestnik na trasę wyrusza po mszy we własnym zakresie, poruszając się w swoim tempie, zdając się tylko na siebie. Przygotuj się jak najlepiej do tej trasy, abyś był widoczny/a (kamizelka, odblaski, lampki itp) oraz zabierając ciepłe ubranie. Pamiętaj też o prowiancie na drogę :)


W razie pytań, dzwoń:
Darek + 48 514 555 000
Ks. Kamil SDS +48 502 478 820
oraz możesz o nas poczytać na: www.pielgrzymkirowerowe.com.pl www.studentplus.pl

WAŻNE: mail zwrotny będzie wysyłany nie wcześniej niż 20 marca!

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Wiek *
Your answer
Jestem świadom, że jadę na własną odpowiedzialność? *
RODO
Wypełniając formularz zgłoszeniowy i przesyłając go do inicjatorów NRDK akceptujesz zasady i politykę RODO. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie STUDENTPLUS, Ul. Olimpijska 82/84; 02- 636 Warszawa; NIP: 5213859269 KRS: 0000775577 REGON: 382777280

Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do
danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przekazywanie danych
Administratorzy danych zostawiają je wyłącznie do celów własnych. Służą na użytek wewnętrzny. Nie podaje się ich żadnym pośrednikom. Jednocześnie przypominamy, że można w każdej chwili cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych, dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Zgodę można cofnąć pisząc na e-mail: da@studentplus.pl
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy