Ενδιαφέρομαι να μετακινηθώ με πούλμαν των διοργανωτών το Σάββατο 30 Μαρτίου 2019, στις 9.00π.μ. από το Πανεπιστήμιο, θέση «Κύματα», για το Συνεδριακό Θεσσαλίας (Μελισσάτικα) και στις 7.45 μ.μ από το Συνεδριακό Θεσσαλίας για το Πανεπιστήμιο, θέση «Κύματα» / I’m interested to move with organizers’ bus from the Papastratos University (“Kimata”) to the Thessalia Conference Center on Saturday March 30 at 9.00 a.m., and back to the Papastratos University (“Kimata”) in the afternoon of the same day, at 7.45pm. *