Запис на евакуаційні автобуси з Запоріжжя

Ми, команда Action Institute (https://www.facebook.com/actioninstitute/), допомагаємо людям виїхати з Запоріжжя до польського кордону або до Львову та організовуємо для цього евакуаційні автобуси. Автобуси БЕЗКОШТОВНІ. Автобус прямує до Львова та зупиняється на залізничному вокзалі. Далі рушає ДО кордону з Польщею. Перехід кордону здійснюється ПІШКИ. На польській стороні кордону можна буде звернутися до місцевих волонтерів.

Посадка на автобуси дозволена жінкам, дітям та чоловікам і буде здійснюватись за списком згідно з даними, які ви надаєте у формі нижче. Після заповнення форми наші волонтери зв'яжуться з вами для уточнення інформації та підтвердження вашої реєстрації.

За перші дні війни ми допомогли виїхати більше 2000 людей, та будемо продовжувати це робити поки буде така можливість. Проте ситуація кожного дня змінюється, автобуси підтверджуються з дня на день, тому обіцяти постійний графік, на жаль, не можемо і просимо поставитися до цього з розумінням.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
Громадянство *
Телефон *
Як вас можна знайти в соцмережі Telegram? *
Email *
Сюди буде дублюватись важлива інформація щодо розміщення автобусу, тощо / Тут будзе дубляваная важная інфармацыя пра месцазнаходжанне аўтобуса і г.д.
Чи їдуть з вами діти? Якщо так, вкажіть вік
Скільки вас всього осіб їде разом *
З якого міста ви виїзжаєте *
Куди ви прямуєте *
Чи потрібна вам допомога з транспортуванням та/або поселенням після перетину кордону? Якщо так, куди ви прямуєте далі?
ми можемо надати відомості про вас партнерам, які допомагають із транспортуванням в Європі, для того, щоб вони мали можливість зв'язатись та повідомити про наявні можливості.
Clear selection
Коментарі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних з метою надання допомоги по евакуації. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Free Russia Foundation. Report Abuse