Онлайн Квіз "Україна та Європа: Спільні цінності і вектори розвитку"

У рамках діяльності команди експертів та експерток команди «Team Europe Кропивницький», за підтримки Представництва ЄС в Україні, на Кіровоградщині відбудеться серія заходів для підлітків та молоді, присвячених європейській інтеграції України. Запрошуємо бажаючих долучатися, дізнаватися нове та цікаве про взаємодію України і Європи, знайомитися із однолітками та вигравати призи!

Зокрема, у середу 19 жовтня о 15.00 заплановано онлайн квіз з призами для молоді із числа мешканців та мешканок Кіровоградщини та вимушено переміщених осіб, які приїхали на територію області. Записуйтесь на подію, і чекайте запрошення на свою пошту - ми надішлемо вам посилання на Zoom-конференцію. 

Заходи відбудуться за підтримки Представництва ЄС в Україні. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше ім'я та прізвище *
Дата, місяць, рік народження *
З якого ви міста, села, громади? *
Ваш номер телефону, щоб ми могли попередити у разі змін
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості команди Team Europe. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy