Опитування городян щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» Лобку Анатолію Миколайовичу
Шановні першотравенці!
Звертаємося до вас з проханням взяти участь в обговоренні кандидатури Лобка Анатолія Миколайовича на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» (відповідно до Положення про звання, затвердженого рішенням Першотравенської міської ради від 06.02.2019 № 12-35/VII).
ДОВІДКОВО:
Анатолій Миколайович Лобко розпочав свою трудову діяльність техніком-технологом після закінчення Дружківського гірничо-машинобудівельного технікуму на Першотравенському ремонтно-механічному заводі з 1971 року. Працював старшим майстром, начальником дільниці з виготовлення металоконструкцій. У 1987 році був обраний головою профспілки заводу та по сьогодні беззмінний її голова.
За багаторічну і самовіддану працю, високу професійну майстерність та активну громадянську позицію неодноразово отримував нагороди від керівництва заводу. Нагороджувався почесними грамотами ЦК ППВП, грамотами Першотравенської міської ради. Анатолій Миколайович є повним кавалером знаку «Шахтарська слава». Нагороджений медаллю «За трудову відзнаку», нагрудним знаком «За розвиток міста», медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області».
Лобко А.М. сім разів обирався депутатом Першотравенської міської ради. Обраний депутатом і в нинішньому VII скликанні. Приймає активну участь у громадському житті міста.
Багато сил та енергії віддає він вирішенню нагальних питань профспілки, підвищенню її авторитету, зміцненню рядів та єдності. Послідовно веде наполегливу діяльність щодо відстоювання соціально-економічних прав та інтересів трудящих. Відданий профспілковій справі, бере активну участь в акціях щодо захисту прав членів профспілки.
Має беззмінний авторитет і повагу колективу заводу та мешканців міста.
Email address *
Чи підтримуєте Ви присвоєння Лобку Анатолію Миколайовичу звання «Почесний громадянин м. Першотравенська»? *
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service