Посібник "Інформаційні системи та бази даних": замовлення
Бажаєте придбати посібник "Інформаційні системи та бази даних"? Залиште свої дані в цій формі. Вартість посібника: 150 гривень за одиницю.

Увага! Посібник відправляється лише після внесення передоплати на картку Приватбанку!

Посiбник призначено для учнiв закладiв загальної середньої освiти, студентiв вищих навчальних закладiв та тих, хто опановує бази даних з метою професiйного вдосконалення. Видання вiдповiдає блоку «Основи баз даних» схваленої МОН України програми «Офiснi iнформацiйнi технологiї» (автори: В.О. Потiєнко, Г.I. Гогерчак). Теоретичний матерiал посiбника передбачає повноцiнний розгляд проектування баз даних, побудови запитiв мовою SQL, а також використання в iнформацiйних системах. Передбачено використання програмних систем Microsoft Access та MySQL. Приклади та вправи посiбника складено у вiдповiдностi до найкращих практик роботи з промисловими базами даних та у вiдповiдностi до типових завдань Всеукраїнських учнiвських олiмпiад з iнформацiйних технологiй. Посібник рекомендовано до друку Вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Автор посібника - Гогерчак Григорій Іванович, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, автор ідеї та завдань Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій, керівник підготовки команд УФМЛ (2013-2016) та Природничо-наукового ліцею №145 (2016-2019) до олімпіад з інформаційних технологій, підготував багато призерів ІІІ та IV етапів. З 2018 року - голова журі та автор завдань Київської міської олімпіади з інформаційних технологій у номінації "Офісні технології".

Детальніше про посібник - за адресою: http://isdb.itolymp.com/.
Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По батькові *
Your answer
Телефон *
Your answer
Населений пункт *
Your answer
Номер відділення Нової пошти *
Your answer
Кількість одиниць *
Your answer
Замовлення опрацьовуються після внесення передоплати.
Вам необхідно сплатити вартість посібника у розмірі 150 гривень за одиницю на картку Приватбанку 4731 1856 1385 5292 та надіслати скан-копію квитанції на електронну пошту isdb@itolymp.com із зазначеними прізвищем, ім'ям та по батькові. Після відправлення посібника ми надішлемо Вам номер накладної електронною поштою для відслідковування.

Вартість доставки не входить до цієї суми та за тарифами Нової пошти сплачується у відділенні в момент отримання. Доставка здійснюється з Київської області.
*
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy