"Vliv našich emocí na imunitní systém a zdraví“ - přednáška v rámci projektu #MysliProtiRakovině
Srdečně zveme všechny pacienty, jejich blízké, lékaře, sestry a další zdravotnické odborníky na druhý cyklus přednášek z oboru psychoneuroimunologie. Projekt pro Vás a připravuje Česká onkologická společnost ve spolupráci s PhDr. Ing. Martinem Pospíchalem a dalšími odborníky z oborů psychologie, onkologie a zdravého životního stylu v rámci unikátního projektu v oblasti prevence s názvem #MysliProtiRakovině. Na rozdíl od jiných projektů v oblasti prevence se soustředí především na lidskou mysl, tedy naše prožívání, jeho možný vliv na lidské zdraví a nemoc jako takovou.

Přednáška je zdarma, ale potřebujeme znát předem počet a složení účastníků. Vaše údaje slouží pouze k organizaci přednášek, nebudete-li si přát jinak.

Druhá přednáška cyklu se nově soustředí na často diskutované téma vlivu pozitivních a negativních emočních prožitků na naše biologické pochody a zdraví. Budeme se snažit otevřít otázku možného působení emocí a s nimi souvisejících biologických pochodů na imunitní systém a průběh onkologického onemocnění. Zaměříme se na souvislost některých mozkových okruhů a imunitního systému. Nastíníme možné cesty pro praktické využití těchto, zatím dílčích poznatků v praxi.
Kapacita sálů v Olomouci a ÚHKT Praha je již naplněna a nelze se proto registrovat. Poslední volný termín jsou České Budějovice.

Email address *
Vaše jméno *
Your answer
Jste odborník nebo laik?
Zvolte si termín a místo, které Vám vyhovuje *
Required
Jak jste se o přednášce dozvěděl(a)? *
Your answer
Souhlasím s pozváním na další aktivity tohoto cyklu
Registrace je zdarma
Účast na přednáškách je zdarma. Pokud se Vám přednáška bude líbit, můžete přispět formou dobrovolného příspěvku, který bude použit v plné výši na projekt, například na uspořádání další přednášky.

Těšíme se na Vás!

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Česká onkologická společnost ČSL JEP. Report Abuse - Terms of Service