WARS i SAWA w kryzysowej edukacji zdalnej
Szanowni Państwo,
Minione miesiące wymusiły na nas, nauczycielach, realizację zadań związanych z edukacją w formie zdalnej. Oprócz wyzwań, które dotyczyły wyboru i szybkiego opanowania narzędzi informatycznych, konieczne było dopasowanie sposobu uczenia do możliwości i ograniczeń technologicznych.
Rozpoczął się nowy rok szkolny, w który wchodzimy z poczuciem, że w każdej chwili może pojawić się konieczność przejścia w tryb edukacji zdalnej. Jak w takich warunkach nie tracić potencjału, który posiadają nasi uczniowie? Jakie rozwiązania stosować, by skutecznie wspierać ich pasje i możliwości? Jakie przemyślenia i doświadczenia mają Państwo w tym zakresie?

W imieniu Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy oraz własnym, zwracam się z prośbą o podzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z kryzysową edukacją zdalną skierowaną na uczniów zdolnych. Proszę odpowiedzieć na wszystkie lub jedynie na wybrane pytania.
Wypełnienie poniższego kwestionariusza jest dobrowolne i anonimowe, zaś uzyskane informacje zostaną wykorzystane w opracowaniu naukowo-metodycznym i upowszechnione wśród nauczycieli szkół warszawskich.

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie
dr hab. Joanna Łukasiewicz-Wieleba
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
e-mail: jlukasiewicz@aps.edu.pl; lukasiewicz.wieleba@gmail.com
Gdzie Pan/Pani uczy?
Jakich przedmiotów Pan/Pani uczy? Proszę wymienić.
Proszę opisać, w jaki sposób pracował/a Pan/Pani z uczniami zdolnymi w czasie kryzysowej edukacji zdalnej.
Proszę opisać, jakie podjęte przez Pana/nią działania związane z edukacją zdalną mogą być uznane za dobre praktyki?
Proszę opisać, jakie trudności towarzyszyły Panu/Pani w kryzysowej edukacji zdalnej?
Jakie inne przemyślenia i doświadczenia ma Pan/Pani w zakresie pracy z uczniami zdolnymi przy konieczności pracy zdalnej?
Jakiego rodzaju wsparcie ze strony szkoły lub organu prowadzącego byłoby pomocne w przypadku konieczności kontynuowania edukacji zdalnej?
Dziękuję za wypełnienie kwestionariusza!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy