Formularz kontaktowy w sprawie projektu PITax.pl dla OPP 2019/2020.
Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami projektu PITax.pl dla OPP, prosimy o pozostawienie danych kontaktowych a niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w tej sprawie.
Nazwa organizacji *
Your answer
Nr KRS *
Your answer
Imię osoby do kontaktu *
Your answer
Nr telefonu do kontaktu *
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Klauzula informacyjna
Treść tej wiadomości, wraz z ewentualnymi załącznikami, zawiera informacje przeznaczone tylko dla wymienionego w niej adresata i może zawierać informacje, które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, bądź otrzymali ją przez pomyłkę należy: powiadomić niezwłocznie nadawcę poprzez odesłanie zwrotnej odpowiedzi na tą wiadomość, usunąć wiadomość w całości, nie ujawniać, nie rozpowszechniać, nie powielać i nie używać jej w jakikolwiek sposób w całości lub w części w jakiejkolwiek formie.

Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych z siedzibą we Wrocławiu, jako administrator danych osobowych, informują Panią/ Pana, iż Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Fundację zgodnie z Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz klauzulami informacyjnymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez poszczególne grupy osób na stronie iwop.pl/dokumenty.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Report Abuse