Kadın Üreme Organı Kanserleri (Jinekolojik Kanserler) Eğitimi Kayıt Formu
Değerli katılımcılar, bu çalışmadaki amacımız lezbiyen ve biseksüel kadınların kadın üreme organı kanserlerine (jinekolojik kanserler) yönelik farkındalık düzeylerini arttırmak ve bu doğrultuda sağlıklı yaşam biçimi davranışları geliştirmelerini sağlamaktır. Bu form ile alacağımız bilgiler doğrultusunda sizinle eğitim tarihini belirlemek üzere iletişime geçeceğiz. Eğitimimiz yaklaşık 120 dakika sürmektedir. Eğitime katılım için kayıt formunu doldurmak gerekmektedir.

Etkinlik Adresi: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:151, Daire:8, 35220 Konak/İzmir

Bize (+90)532 336 4364 numaralı telefondan veya kadinkanserleriegitimi@gmail.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Katılımınız için çok teşekkür ederiz.

Rumuz *
Lütfen isim veya rumuz belirtiniz.
Your answer
Telefon/E-posta/İletişim Bilgisi *
Lütfen telefon numaranız, e-posta adresiniz veya iletişim kurabileceğimiz herhangi bir iletişim bilginizi belirtiniz.
Your answer
Lütfen Eğitime Katılabileceğiniz Tarihleri Belirtiniz *
Lütfen bu soruda sizin için uygun olan ve eğitime katılabileceğiniz tarih aralıklarını belirtiniz. Eğitimlerimiz Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları içerisinde gerçekleşecektir. Bu sebeple bu aylar içerisinde seçim yapmanız gerekmektedir. Talep etmiş olduğunuz aralığa göre oluşturulacak grupla birlikte eğitim etkinliğimiz gerçekleşecektir. Form her ay için seçim yapmanızı zorunlu kılmaktadır fakat katılamayacağınız bir ay var ise herhangi bir tarih belirtip "Belirtmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?" sorusunda bu durum hakkında bilgi verebilirsiniz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ağustos
Eylül
Ekim
Belirtmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service