Domácí kompostéry pro občany Klecan zdarma
Město Klecany dlouhodobě usiluje o zavedení kvalitního systému nakládání s komunálním odpadem, který by zaručoval ekonomickou i ekologickou únosnost jeho likvidace. Jelikož biologicky rozložitelný odpad tvoří významné procento (až 60 %) z celkového komunálního odpadu, který končí v popelnicích a následně na skládce, rozhodli jsme se maximálně podporovat systém DOMÁCÍHO KOMPOSTOVÁNÍ. Rádi bychom každému zájemci poskytli zcela ZDARMA kvalitní domácí kompostér, který bude zakoupen z finančních prostředků z EU. K tomuto však potřebujeme zjistit Váš zájem o tyto kompostéry.

Kompostér
Ideální pomocník při kompostování. V kompostéru můžete už během jediné sezóny získat kvalitní kompost. Bioodpad v něm nepáchne a kompostér působí esteticky.

Suroviny vhodné do kompostu:
Zbytky rostlin, bramborové slupky, listí, posekaná tráva, rozdrcené dřevo, piliny, kuchyňský odpad (káva, skořápky, slupky, kůstky, zbytky jídel), zemina z květin, trus a podestýlka drobných zvířat (kromě psů a koček), sláma,..

Podmínkou schválení dotace je zájem minimálně 170 občanů. Občané mají kompostér na 5 let zdarma smluvně zapůjčený od města (smlouva je k nahlédnutí na internetových stránkách města), poté zdarma přechází do osobního vlastnictví. Kompostéry budou v případě uznání dotace distribuovány příští sezónu.

Žádáme o vyplnění ankety (tištěné, nebo internetové verze) nejpozději do 16.6.2017, je to z důvodu splnění termínu, ve kterém musí být podána žádost o dotaci. Vzorový kompostér Premium 1050 L (na obrázku) si můžete osobně prohlédnout na Městském úřadě.


VYJÁDŘENÍ ZÁJMU MAJITELE DOMU POUŽÍVAT KOMPOSTÉR NA LIKVIDACI BIOLOGICKÉHO ODPADU NA ÚZEMÍ MĚSTA KLECANY

Máte zájem o bezplatné přidělení kompostéru?
Vaše jméno a příjmení:
Your answer
Ulice a číslo popisné
Your answer
O jakou velikost kompostéru máte zájem (na každých 100m2 zahrady je třeba cca 100 l)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms