Rejestracja Gości na Uroczystą Galę XVIII edycji konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku".
Szanowni Państwo,

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa ma przyjemność zaprosić Państwa na Uroczystą Galę XVIII edycji konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku”. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 2001 roku.

Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca br. o godzinie 18.00 w Filharmonii Koszalińskiej, ul. Piastowska 2.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie pan Adam Rogala z wykładem „Odważ się – o odwadze i przezwyciężaniu nieśmiałości w wystąpieniach biznesowych".

Program Uroczystej Gali:
- Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.
- Wręczenie wyróżnień partnerów.
- Koncert.
- Networking przy lampce wina.
- Wykład „Odważ się – o odwadze i przezwyciężaniu nieśmiałości w wystąpieniach biznesowych" pana Adama Rogali.


Z uwagi na znamienitego gościa specjalnego spodziewamy się dużego zainteresowania wydarzeniem, także prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie poniższego formularza.
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Firma: *
Your answer
E-mail kontaktowy: *
Your answer
Osoba towarzysząca *
Forma odbioru blankietu z zaproszeniem *
Uczestnictwo dodatkowych osób (współpracownicy, kontrahenci, partnerzy)
Proszę o zarezerwowanie dodatkowych miejsc (ile?)
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.
Rejestrując się na Uroczystą Galę konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2017" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Koszalińską Izbę Przemysłowo-Handlową z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 126, 75-614 Koszalin dla potrzeb niezbędnych do uczestnictwa w wydarzeniu.

Informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane przez Koszalińską Izbę Przemysłowo-Handlową z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 126, 75-614 Koszalin dla potrzeb niezbędnych do uczestnictwa w Uroczystej Gali konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2017". Administratorem bazy danych podanych podczas rejestracji na wydarzenie pozostaje Organizator. Zgodnie z rozporządzeniem RODO przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do uzyskania kopi swoich danych oraz przeniesienia swoich danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia Uroczystej Gali.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy