Weź udział w tworzeniu nowej            kolekcji MUSCAT! 
20 osób zakwalifikowanych, otrzyma bon zniżkowy na 100zł oraz darmowe badanie wzroku. Spotkanie odbędzie się pod koniec listopada w Warszawie. Zbieramy zgłoszenia do momentu zakwalifikowania 20 osób. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH
Udział w badaniu jest dobrowolny, przystępując do wypełnienia ankiety wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 4Mosa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa, mail: info@muscat.pl, iod@muscat.pl.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji badania nie dłużej niż 45 dni lub do czasu zgłoszenia żądania ich usunięcia lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Osobom, które wezmą udział w badaniu przysługuje prawa do: dostępu do danych, sprostowania danych, żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, jak również wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane udostępniane będą tylko zaufanym dostawcom usług, nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Na podstawie zebranych informacji utworzymy profil klienta i zdecydujemy o ostatecznym kształcie oferty na najbliższy sezon.
Osoby zakwalifikowane, otrzymają informację ze szczegółami dotyczącymi spotkania do 25.11.2022.
Imię i nazwisko *
Płeć
Clear selection
Ile masz lat? *
Twój numer telefonu *
Twój adres mailowy *
Miejsce zamieszkania *
Czy aktualnie nosisz okulary?
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of 4MOSA. Report Abuse