BE HEALTHY: вебплатформа у форматі екосистеми Check Ups
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В ПРОЄКТІ


ЦІЛІ:
1. Збільшити споживання послуг діагностики та профілактики мешканцями Львова та регіону.
2. Активізувати внутрішній та іноземний медичний туризм до Львова та регіону.


МЕТА:
1. Формування культури профілактики та раннього виявлення захворювань, що сприяло б підвищенню якості життя українців.
2. Збільшення кількості клієнтів у приватних медичних закладах Львова та регіону через популяризацію послуг Check Ups, особливо у «низькі сезони».
3. Відновлення медичного туризму до Львова та регіону.
ЗАПРОШУЄМО ПРИВАТНІ МЕДИЧНІ БІЗНЕСИ ДО УЧАСТІ В РОБОЧИХ ГРУПАХ ДЛЯ ЗАПУСКУ ПЛАТФОРМИ!

ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ


Завершено:
1. Розробка концепції та пошук фінансування. Січ. – бер. ‘23.  
2. Підписання договору на фінансування проєкту в межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП. Підготовчі роботи. Квіт. – трав. ‘23.

Триває:
3. Формування 10 робочих груп для підготовки чекапів. Черв. ‘23.
4. Розробка 20 чекапів у 10 системах здоров’я людини. 1 черв. – 15 серп. ‘23.
5. Проведення офлайн форуму. Львів. 15 черв. ’23 (узгодж.).
6. Розробка технічного завдання вебплатформи і дизайн.  1 черв. – 15 лип. ‘23.

Планується: 
7. Програмування вебплатформи, наповнення контентом чекапів. Лип. – серп. ‘23.
8. Запуск вебплатформи. Підготовка англомовної версії. Вер. ‘23.
9. Проведення форуму з презентацією платформи. Львів. Жовт. ‘23.
10. Просування платформи. План – 10 000 користувачів / міс. Вер. – лист. ‘23.
11. Подальший розвиток вебплатформи та інформаційна кампанія в Україні та закордоном. 2024.
УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ
  • Кожен чекап буде створений на основі послуг групи із 5-10 медичних бізнесів із їх залученням до безпосередньої розробки чекапу.
  • Платформа створюється в межах Львівського кластеру медичного бізнесу, тому забезпечуватиме рівні права медичних бізнесів на платформі.
  • Веб-платформа генеруватиме прямий трафік клієнтів на послуги медичних бізнесів, буде вестись статистика для подальшого покращення системи.
  • Іноземні медичні туристи мають суттєву зацікавленість в послугах у межах чекапів, адже вони можуть надаватись в межах 1-10 днів, мають високу якість та помірну ціну.
УМОВИ УЧАСТІ

  1. Бути приватним медичним бізнесом у Львові або області.
  2. Надавати медичні послуги, які можуть бути включені в чекапи.
  3. Бути/стати учасником Львівського кластеру медичного бізнесу. Процедура: заявка, внесок 690 / 1375 / 2080 грн/місяць для мікро / малого / середнього бізнесу, затвердження заявки Правлінням; додатково буде надано доступ до інших сервісів в межах Кластеру; оплачені внески надалі можуть конвертись в бали і використовуються для генерації трафіку із вебплатформи на сайти членів Кластеру (ця модель опрацьовується). Деталі будуть надані додатково.
  4. Бути готовим делегувати компетентну особу для співпраці в процесі розробки чекапів.
  5. Мати позитивну ділову репутацію.

ЯКІ НАСТУПНІ КРОКИ?
1. Подайте міні-заявку на участь в проєкті тут.
2. Червень 2023: старт робіт із чекапами, розробка ТЗ веб-платформи, форум.
3. 20 червня - форум у Львові.
З ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПИТАНЬ
Микола Савуляк, 067 67 115 04
mykola.savulyak@bc-club.org.ua
Проєкт реалізовується Львівським Кластером Медичного Бізнесу у партнерстві з Клубом Ділових Людей Україна в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
1. Ваше прізвище та ім'я *
2. Назва Вашого медичного бізнесу *
3. Сайт
4. Ваша посада/функції *
5. Які Ваші основні послуги (коротко - для загального розуміння) *
6. В яких населених пунктах Львівської області працює Ваш бізнес? *
7. Чи можливо, на Вашу думку, в сфері Ваших медичних послуг формувати чекапи (послідовність діагностичних, профілактичних та інших дій для раннього виявлення захворювань або їх попередження)? Чи, можливо, у Вас уже є розроблені власні чекапи? *
8. Яка приблизна кількість Ваших працівників/команди? *
9. Чи є Ви учасником Львівського кластеру медичного бізнесу? Чи доступний для Вас членський внесок в Кластер в розмірі  690 / 1375 / 2080 грн/місяць для мікро / малого / середнього бізнесу? *
10. Ваш контактний телефон *
11. Ваш е-мейл *

Я даю згоду, що в рамках програми міжнародної співпраці «ReACT4UA (Застосування та імплементація Угоди про асоціацію  між ЄС та Україною у сфері торгівлі) / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»: мої персональні дані, моя цитата, фото та/або відео зі мною, фото та/або відео з моєю дитиною/дітьми, передані мною та/або зроблені Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та/або Фонду Розвитку Підприємництва та/або їхніми партнерами, – можуть бути використані для наступних цілей:

·     збереження, обробка та використання у внутрішніх документах (наприклад, у проєктних звітах) та у фото базі GIZ/ФРП, замовників та партнерів Програми (усі надані персональні дані);

·     оприлюднення в рамках роботи з громадськістю GIZ/ФРП, напр. у документації заходів, флаєрах, брошурах, на інтернет-сторінці GIZ, на сторінках GIZ у соціальних медіа (такі дані як: ім’я, прізвище, посадові регалії, назва компанії, цитата, фото/відео та за необхідності інше);

·     передача замовникам та партнерам Програми для використання в рамках їхньої роботи з громадськістю (такі дані як: ім’я, прізвище, посада, назва компанії, цитата, фото/відео та за необхідності інше).

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy