METAMORFNÁ MASÁŽ s prínosom pre prácu duly a pôrodné asistentky
Kedy?
29.1. 2020 streda * 18.00 - 20:00
Kde?,
VAWA centrum, Kukučínova 2, budova Bravo, 3.poschodie vľavo, Kasárne/Kulturpark. Parkovanie možné v podzemných garážach bezplatne.
Príspevok je 10 € - zahŕňajúci lektora, materiál , priestor je možný s platbou na mieste. V prípade, že máte záujem o platbu na účet váš príspevok pre podporu OZ Život v rovnováhe prosíme zaslať tu: Bankové spojenie: Fio banka, a. s., SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX, Kód banky: 8330, IBAN: SK39 8330 0000 0027 0156 5791
Ďakujeme za záujem a tešíme sa na vás :)

Prítomnosť – neprítomnosť otecka pri pôrode (na fyzickej či emočnej úrovni) a jeho vplyv na ďalší psychologický vývoj dieťaťa. Dozvieme sa, ako celoživotné zápisy, ktoré vznikajú počas pôrodu ovplyvňujú správanie (reakcie) dieťaťa v stresových situáciách v jeho ďalšom živote. Téma sa týka nás všetkých.
Vďaka skúsenej terapeutke Ing. Márie Šáriovej sa môžeme dozvedieť viac, ako hlbšie uchopiť vplyv stresového emočného chovania budúcich rodičov v období počatia, tehotenstva a hlavne priamo v čase pôrodu.
Dozvieme sa čo sa s tým dá robiť a ako budúcim rodičom pomôcť pochopiť a uvoľniť stres ešte pred narodením dieťatka. Ako sprevádzať týmto obdobím nielen matku, ale aj OTCA, ktorého rola je počas pôrodu jeho dieťaťa dôležitejšia ako si myslíme.
V prípade záujmu bude zorganizovaný workshop pre duly, psychológov a všetkých, ktorých téma oslovila.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a priezvisko *
Telefónne číslo *
Poznámka, prípadné otázky
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy