Rejestracja / Uaktualnienie danych hurtowni
Dzień Dobry! Jesteśmy zespołem, który stworzył katalog hurtowni dropshippingowych w Polsce. W poniższym formularzu poprosimy Państwa o podanie kilku informacji. Dane te posłużą do stworzenia profilu Państwa firmy w katalogu hurtowni dropshippingowych, zamieszczonego bezpłatnie na stronie https://dropshipping.org.pl . Prosimy o jak najbardziej szczegółowe odpowiedzi na nasze pytania, w celu jak najlepszego przedstawienia Państwa warunków współpracy z potencjalnymi partnerami handlowymi. Państwa dane e-mail nie będą  widoczne na naszej stronie.

W przypadku braku zgody na publikację proszę o informacje na adres info@dropshipping.org.pl lub wypełnienie tylko pierwszej strony formularza.

Proszę pamiętać też o możliwości zamieszczenia artykułu, opisującego państwa ofertę i firmę. Zamieszczenie artykułu na stronie jest również bezpłatne. Znajdzie się on w kategorii "Poznaj hurtownie". Artykuł może zawierać jedynie odnośniki do Państwa strony (strona firmowa, Facebook, YouTube, Instagram) oraz pliki graficzne, co do których posiadają Państwo prawa do publikacji.
Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą współpracy, poprosimy o  przesłanie artykułu i materiałów na adres: info@dropshipping.org.pl
Zachęcamy do tego, żeby artykuł nie był tylko "kopiuj/wklej" z już istniejących artykułów. Zasada ta dotyczy również opisu sklepu/hurtowni.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwa hurtowni *
Wyrażam zgodę na zamieszczenie wpisu w darmowym katalogu hurtowni dropshipping *
Wyrażam zgodę na publikację logo *
Adres url strony internetowej *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy