Реєстраційна форма на навчання в рамках кампанії з розробки антикорупційної програми у Жмеринці
Протягом жовтня 2021 року — квітня 2022 року ГО «Антикорупційний штаб» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) та у співпраці з ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» розпочинає реалізацію кампанії з розробки антикорупційної програми в місті Жмеринка.

Мета кампанії це залучити громаду до створення антикорупційної програми для м.Жмеринка, що зробить місто одним з лідерів серед громад, з населенням до 50 тис., з розробленою антикорупційою програмою і широким обговоренням з мешканцями.

Якщо ви активна людина, прагнете змін в своїй громаді та готові долучитися до навчання запрошуємо доєднатися до навчання заповнивши реєстраційну форму нижче.

Довідково: Антикорупційна програма ідентифікує корупційні ризики і визначає заходи щодо їх усунення. Процедура розробки і прийняття антикорупційних програм регламентовано ЗУ “Про запобігання корупції” і прийняття такого документу не є обов’язковим для міських рад. Тим не менш, є міста, які проявили ініціативу і розробили антикорупційні програми (Антикорупційна програма Київської міської ради, Міська програма запобігання та протидії корупції м. Маріуполя).

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім'я *
Прізвище *
Ваша стать *
Населений пункт, у якому Ви проживаєте *
Ви представляєте *
Назва організації/ПП/органу, що Ви представляєте (якщо Ви обрали "Інше" в попередньому питанні, поставте прочерк "-") *
Заповнюючи цю реєстраційну форму, ви погоджуєтеся з тим, що ваші персональні дані будуть зібрані, оброблені та зберігатимуться НДІ згідно закону України про захист персональних даних. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of National Democratic Institute. Report Abuse