Register vedcov a výskumníkov pôsobiacich v zahraničí
Databáza bude slúžiť na interné účely CVTI SR ako zdroj kontaktov pre (honorovaný) mentoring domácich riešiteľov projektov H2020/Horizon Europe. Zároveň sa tak vytvorí databáza potenciálnych rečníkov na podujatiach v Slovenskej republike a v zahraničí (SLORD). Veríme, že zozbieraním a systematizovaním kontaktov na krajanov v zahraničí prehĺbime cezhraničnú spoluprácu, podporíme intelektuálnu výmenu a prispejeme k odstraňovaniu bariér návratu.

Vyplnením registračného formuláru nám dávate súhlas, aby sme vaše kontaktné údaje uchovali v našej internej databáze. Ak súhlasíte s tým, aby boli vaše meno a email dostupné aj vo verejne dostupnej databáze na eraportal.sk, súhlas nám udelíte zaškrtnutím príslušného políčka na konci tohto formulára. Váš kontakt bude dostupný na stránke http://eraportal.sk/otvoreny-pracovny-trh-pre-vyskumnikov/ po spracovaní všetkých odpovedí najneskôr 30.9.2019.

Zrušiť súhlas so zverejnením Vášho mena a údajov na stránke a požiadať o vymazanie z databázy môžete zaslaním emailu na h2020@cvtisr.sk.
Email address *
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Titul *
Your answer
Krajina, v ktorej pôsobíte *
Your answer
Inštitúcia, vedecké pracovisko *
Your answer
Vaše zameranie, expertná oblasť *
Your answer
Počet rokov pôsobenia v zahraničí *
Your answer
Kontaktný e-mail *
Your answer
Chceli by ste sa vrátiť na Slovensko?
Mám záujem
Súhlasím so zverejnením môjho mena v databáze Alumni na stránke eraportal.sk *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service