Rejestracja na zajęcia w sezonie 2019/2020: ShimSham - warszawski swing
Ogromnie się cieszymy, że chcesz tańczyć z nami swinga!
W tym semestrze będziemy uczyć 5 tańców, które podbiły parkiety i serca tancerzy.
Jeśli masz ochotę zarejestrować się na więcej niż jeden kurs, to zapraszamy do wypełnienia rejestracji osobno do każdego z nich. Drugi i kolejny kurs kosztuje u nas 50% ceny.
Zapraszamy do rejestracji! Poniżej umieściliśmy opis tańców, których uczymy. Na drugiej stronie rejestracji znajdziesz opisy poziomów, grafik i lokalizacje, a trzecia strona zawiera regulamin. Po wysłaniu formularza daj nam trochę czasu na odpowiedź! Każdą rejestrację rozpatrujemy indywidualnie. Pierwszeństwo w przyjęciu na zajęcia w parach mają osoby rejestrujące się z partnerem/partnerką.

Lindy Hop
To jeden z rodziny tańców swingowych, którego początki szacuje się na lata 20. i 30. XX wieku. Powstał w kręgach afroamerykańskich, w nowojorskim Harlemie i jest ściśle powiązany z Charlestonem, Jitterbugiem, Balboa czy tzw. Vintage Jazzem. Jego główną zaletą jest socjalny charakter, co oznacza, że Lindy Hop tańczony jest przede wszystkim na potańcówkach, nie jako taniec turniejowy. Wykreowany przez ludzi spracowanych, a przy tym kochających jazz i muzykę swingową. Wykorzystuje naturalne ruchy ludzkiego ciała tak, by taniec nie był nadto wyczerpujący i wymagający niezwykłej sprawności, a jednocześnie dawał dużo zadowolenia i radości.
Podkreślając socjalny charakter tańca na zajęciach praktykujemy zmiany w parach.
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy