Přihlášení k promítání filmu "Lion"
Druhým filmem filmového klubu z cyklu Film a spiritualita bude film Lion. Promítání proběhne v pondělí 5. listopadu od 19:00 v sále Centra Aletti. Protože máme omezenou kapacitu sálu, je nutné se přihlásit. Učiníte tak vyplněním tohoto formuláře. Abychom zajistili, že kapacita sálu nebude překročena a že jsou na promítání opravdu všichni, kteří na promítání mají být, je nutné vyplnit i jméno a příjmení, abychom účastníky před vpuštěním do sálu ověřili - přihláška tak slouží jako lístek do kina. Na zadaný email také bude zasláno podrobnější info!

Pokud byste věděli nebo hrozilo, že nedorazíte na čas, nebo potřebujete odejít dříve, či cokoli dalšího, prosím, uveďte toto do kolonky “Informace pro organizátory”.

Před projekcí nabídneme krátký úvod k filmu a jeho tvůrcům. Zveme také na krátkou diskusi po skončení promítání.
----------------------------
O filmu:

Austrálie / USA / Velká Británie 2016
režie: Garth Davis
118 min

Pětiletý indický chlapec Saroo se zabloudí do odstaveného vlaku, který ho odveze tisíce kilometrů od domova a rodiny. Ocitne se v ulicích Kalkaty, kde se musí naučit sám a opuštěný přežít. Po strastiplné a nebezpečné cestě se na něj usměje štěstí a adoptuje si ho manželský pár z Austrálie. O pětadvacet let později, vyzbrojen jen hrstkou nejasných vzpomínek a neochvějným odhodláním se vydává na dlouhou cestu za svým ztraceným domovem. Teprve tehdy najde lásku a sám sebe. Pozoruhodný debut mladého australského režiséra Gartha Davise, který na sebe v poslední době znovu upozornil zfilmováním příběhu Máří Magdaleny.

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Informace pro organizátory
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service