Inspirace a podněty pro Toulcův dvůr

Naši milí sousedé, návštěvníci, nájemci, přátelé…..

 Toulcův Dvůr má za sebou tři roky plné turbulencí a velkých změn. Roky covidové i válka na Ukrajině přinesly mnoho různých omezení, ale také výzev, příležitostí a změn. Abychom mohli dobře vyhodnotit, co si z přechozích let vzít, co zachovat a rozvíjet, velmi by nám pomohlo znát váš pohled na Toulcův dvůr. Nemůžeme slíbit, že úplně všechna očekávání budeme schopni naplnit a všechny představy uvést do života, ale chceme být místem, které je i pro vás přívětivé a dobře fungující.

 Pomozte nám prosíme a vyplňte následující ANONYMNÍ dotazník.

 Za váš čas i všechny postřehy a podněty velmi děkujeme.

 Pracovníci Toulcova dvora.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pohlaví:
Clear selection
Věk:
Clear selection
Jaký je váš vztah k Toulcovu dvoru?
Clear selection
Co vás jako první napadne/ co se Vám vybaví, když se řekne Toulcův dvůr? (max 10 slov)

Využíváte nabídek a služeb organizací Toulcova dvora? Zaškrtněte prosíme všechny služby a možnosti, kterých na TD využíváte.

Jaké jsou podle silné stránky Toulcova dvora? (Co na Toulcově dvoře vnímáte jako pozitivní, oceňujete či máte rádi? ). Budeme vděční i za více podnětů.


Co v tuto chvíli vnímáte jako slabé stránky Toulcova dvora? (Co by se na Toulcově dvoře mělo zlepšit? Co vám na něm vadí, chybí či přebývá?)  Budeme vděční i za více podnětů...
Napadají vás nějaké příležitosti či podněty pro rozvoj Toulcova Dvora? (Jaké by TD mohl dělat nové činnosti, nabízet nové služby, vytvořit v areálu nové prvky?) Čím víc nápadů, tím lépe :). 

Jaký komunikační kanál nejvíce sledujete, když hledáte akce a nabídku aktivit různých organizací? Kde nejčastěji nacházíte inspiraci pro to, kam vyrazit? Můžete označit i více možností.

Jaká je vaše zkušenost s komunikací s Toulcovým dvorem, s infocentrem či konkrétním poskytovatelem služeb (jídelnou, lektory kroužků, učiteli MŠ, atd)? (Hodnocení  jako ve škole)

Clear selection
Máte na Toulcově dvoře nějaké oblíbené místo? Pokud ano, tak jaké?
Je vám na Toulcově dvoře nějaké místo nesympatické či nepříjemné? Jaké?

Máte pro nás jakýkoliv další vzkaz či podnět...?

Velice děkujeme za váš čas a všechny cenné podněty a postřehy!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy