Registrace na  Cibulka Open 2. října od 15:00
Pokud vás plánovaný koncert zaujal, poznamenejte si prosím, že začínáme v sobotu 2. října v 15 hodin. Zahrají vám převážně muzikanti a kapely, jejichž členové žijí nedaleko usedlosti: Xavier Baumaxa, Zuzana Dumková, S.V.A. Trio, Ondřej Ruml a Matěj Benko Quartet a Vanua2. Součástí programu bude i divadelní představení dvojice Thomas and Ruhller. Moderování se ujmou František a Josef Trojanovi. Mezi písničkami přiblíží historii usedlosti Cibulka herci Dejvického divadla Jaroslav Plesl a Ivan Trojan. Děkujeme moc všem. I vám za registraci a že plánujete dorazit. Vstupné je dobrovolné.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
V plánování akce nám moc pomůže, když nám dáte vědět, jestli se za námi na Cibulce stavíte. Nejlépe prosím napište svůj email a případně počet osob, s nimiž přijdete.
Pokud jste uvedli svůj email, dejte nám prosím vědět, zda na něj můžeme posílat i novinky z Nadace rodiny Vlčkových a jen pro tento účel ho uchovat. Svůj případný souhlas můžete kdykoli později odvolat na adrese: info@novacibulka.cz 
Clear selection
Děkujeme a těšíme se na vás!
Nezaručujeme, že na Cibulka Open budou mít Katarína a Ondřej Vlčkovi stejné oblečení jako na této fotce od Tomáše Nosila, ale určitě tam budou. Oba se těší, že si s vámi mezi písničkami popovídají.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of novacibulka.cz. Report Abuse