13.02 - 28.02.2021: Oaza Rodzin I st. - Swarzewo (Wisława i Bogdan Szydłowscy)
Formularz zgłoszeniowy na rekolekcje Domowego Kościoła diecezji bydgoskiej
Zasady przyjmowania zgłoszeń na rekolekcje
Zgłoszenie odbywa się wyłącznie poprzez niniejszy formularz zgłoszeniowy. Przed przystąpieniem do jego wypełniania prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie poniższych zasad, po czym kliknięcie przycisku "DALEJ".

Dla najbardziej owocnego przeżycia rekolekcji niezbędne jest przeżywanie ich według kolejności. Oznacza to, że małżeństwa zapisujące się na II stopień powinny przeżyć już rekolekcje stopnia I. Analogicznie małżeństwa chcące uczestniczyć w III stopniu Oazy Rodzin, powinny przejść OR I i OR II stopnia. Na ORAR I stopnia przyjmowane będą małżeństwa, które mają za sobą przynajmniej pierwszy rok pracy w kręgu. Rekolekcje przeznaczone są wyłącznie dla małżeństw sakramentalnych. Na rekolekcje małżonkowie mogą przyjechać z własnymi dziećmi.

Wypełnienie i przesłanie formularza NIE JEST równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników rekolekcji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia ze względu na niespełnienie ww. warunków.

Koszty i dane do wpłat zaliczki znajdują się na stronie: www.dk.bydgoszcz.pl/rekolekcje. Po wpłynięciu zaliczki na wskazane konto zgłoszenie wpisywane jest na listę uczestników rekolekcji. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie powoduje przesunięcie zgłoszenia na ostatnie miejsce na liście rezerwowej.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na rekolekcje wpłacona zaliczka nie jest zwracana za wyjątkiem sytuacji, gdy na zwolnione miejsce zostaną wpisani kolejni uczestnicy.

Pozostała część opłaty za rekolekcje powinna zostać wpłacona gotówką w czasie rekolekcji parze moderatorskiej.

Po skompletowaniu i zamknięciu listy uczestników każde małżeństwo z tej listy otrzyma kartę uczestnictwa zawierającą między innymi podstawowe informacje organizacyjne, mapkę dojazdu, kontakt do pary moderatorskiej, itp. Otrzymanie tej informacji jest jedynym potwierdzeniem przyjęcia na rekolekcje.

W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z datą urodzenia, która będzie wykorzystywana do złożenia życzeń urodzinowych jeśli takowe przypadną w trakcie rekolekcji.

Przy ustalaniu wysokości opłat za dzieci pod uwagę będzie brany wiek rocznikowy na dzień rozpoczęcia rekolekcji (czyli np. w roku 2015 za dwulatka uważamy osobę urodzoną w roku 2013, niezależnie od miesiąca urodzenia).

Podczas zajęć rodziców w trakcie rekolekcji dziećmi mającymi 3 lat i starszymi zajmuje się diakonia wychowawcza. Co do zasady organizatorzy nie zapewniają samodzielnego łóżka oraz opieki diakonii wychowawczej dla dzieci w wieku do 2 lat, które przez cały czas trwania rekolekcji pozostają pod opieką rodziców. W przypadku konieczności zabezpieczenia dziecku szczególnej opieki (np. w przypadku choroby lub niepełnosprawności) należy wziąć pod uwagę fakt, że diakonia wychowawcza może nie być do tego odpowiednio przygotowana.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z parą moderatorską. Adres e-mail dostępny jest na stronie www.dk.bydgoszcz.pl/rekolekcje.
Potwierdzenie *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy