Reģistrācija - VEBINĀRS "PIRMIE SOĻI UZŅĒMUMA DIGITALIZĀCIJĀ"
Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs aicina uz bezmaksas informatīvo vebināru PIRMIE SOĻI UZŅĒMUMA DIGITALIZĀCIJĀ, kas notiks š.g. 15. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.45 tiešsaistē.
Valoda: latviešu
Vieta: tiešsaites platforma ZOOM
Saite uz apmācībām tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu dienu pirms pasākuma.

Vebināra mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem uzsākt digitālo transformācju. Kā identificēt biznesa procesus, ko nepieciešams digitalizēt? Kuros biznesa procesos digitalizāciju uzsākt vai turpināt, kā izvērtēt biznesa procesus? Kā risināt biznesa izaicinājumus? Kādi soļi jāveic, lai pieteiktos un saņemtu valsts atbalstu digitalizācijai? Uz šiem un citiem jautājumiem mēģināsim rast atbildes vebināra laikā!

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Savienības fonda programmas ‘‘Digitālā Eiropa 2021.-2027.gadam’’ un Atveseļošanas fonda atbalsta programmas ‘‘Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveide’’ atbalstu projekta Nr. 101083983 ‘‘Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia”/ EDIHLV’’ ietvaros.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu Vārds, Uzvārds *
Jūsu pārstāvētā Uzņēmuma nosaukums *
e-pasts *
Sniegto kontaktinformāciju atļauju izmantot, lai saņemtu aktuālāko informāciju par ZPR plānotajiem semināriem un apmācībām uzņēmējiem. *Vairāk par privātuma politiku ZPR šeit: https://www.zemgale.lv/par-zpr/zprdatu-privatums
*
Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemgales plānošanas reģions. Report Abuse