NVO konsultāciju diena “Nāc un izzini!”
Piektdien, 8. novembrī plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) NVO – biedrību un nodibinājumu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!”, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības, juridiskos un komunikācijas jautājumos.

NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība, NVO juridiskie jautājumi un NVO komunikācija.

Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultante Jadviga Neilande, ietverot jautājumus saistībā ar gada pārskatiem, finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu un citiem.

Par juridiskajiem jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu.

Par komunikācijas jautājumiem konsultēs komunikācijas profesionāle, Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāliem valdes locekle, mācībspēks Latvijas augstskolās Kristīne Tjarve. Interesenti varēs saņemt padomus par sabiedrisko attiecību instrumentiem, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu – preses relīzēm un komunikāciju sociālajos medijos.

Šāda konsultāciju diena Rīgas biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem NVO namā tiek rīkota otro reizi. Laipni aicinām izmantot šo iespēju un apmeklēt bezmaksas konsultācijas, lai rastu atbildes uz aktuāliem jautājumiem un padomus tālākai darbībai.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Nevalstiskās organizācijas nosaukums *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Lūdzu atzīmēt pie kura lektora vēlaties saņemt konsultāciju
.
J.Neilande, grāmatvedība
K.Bite, juridiskie jautājumi
K.Tjarve, publicitāte
Lūdzu īsi formulēt konsultācijas jautājumu, lai sagatavotu konkrētu atbildi *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām *
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy