Με τη λήψη και καταχώριση, παρέχετε συναίνεση για την καταχώριση των στοιχείων επικοινωνίας στη βάση δεδομένων που τηρεί το Make-Α-Wish (Κάνε Μια Ευχή Ελλάδος) και για τη χρήση τους στο πλαίσιο των σκοπών του προγράμματος «Αστέρι της Ευχής», όπως η υλοποίησή του έχει εγκριθεί από τις αρμόδιες Αρχές, καθώς και για σκοπούς γενικότερης ενημέρωσής για τις δράσεις του Οργανισμού. Η συναίνεση αυτή καλύπτει κάθε νόμιμη επεξεργασία των δεδομένων αυτών κατά τις διατάξεις της κείμενης νομοθεσίας. *