Jak oceniasz i czego oczekujesz od współpracy z wykonawcą stron internetowych? Badanie rynku twórców stron w LH.pl

Cześć, z tej strony zespół LH.pl! Powracamy z raportem "Ile kosztuje strona WWW na WordPressie?", który do tej pory został pobrany ponad 10 000 razy i pomaga zarówno twórcom, jak i zlecającym strony! W tym roku aktualizujemy badanie, zwiększając grupę ankietowanych i rozszerzając tematy.

Zlecałeś/aś wykonanie strony internetowej lub planujesz jej zlecenie? Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która zajmie nie więcej niż 60 sekund, oraz do jej udostępniania wśród znajomych, aby wspólnie stworzyć jeszcze lepszy raport rynku tworzenia stron WWW.

🎁 Po wypełnieniu ankiety otrzymasz aż 5 prezentów:

  1. 30% zniżki na zakup hostingu w LH.pl 💻 - Zyskaj niezawodny hosting dla swojej strony z ogromnym rabatem!
  2. E-book optymalizacyjny 📘 - Odkryj sprawdzone metody na przyspieszenie Twojej strony na WordPressie i poprawę jej wydajności.
  3. Pierwszeństwo w otrzymaniu nowego raportu rynku WordPressa 📈 - Zapisz się na listę oczekujących, aby jako pierwszy/a otrzymać najnowsze dane i analizy!
  4. Darmowe konsultacje SXO o wartości 1000 zł od Semcore 💼 - Skorzystaj ze wstępnej analizy konkurencji, link gap, content gap, widoczności oraz optymalizacji technicznej i UX Twojej strony internetowej. To unikatowa okazja, aby dostać profesjonalne spojrzenie na to, jak poprawić Twoją stronę i zwiększyć jej efektywność w sieci.
  5. Dostęp do prenumeraty poradnika "Jak rozwijać stronę firmową, aby wspierała w sprzedaży?" od WEBEST 💌 - Otrzymasz regularne porady, dzięki którym Twoja strona stanie się skuteczniejszym narzędziem w biznesie. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Czy posiadasz stronę internetową? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy