Krąg Przyjaciół Radia WNET
Szanowni Państwo,

Od 30 września zaczynamy nową epokę w historii Radia WNET.

20 czerwca 2017 roku władze Radia Warszawa i Radia Nadzieja wypowiedziały umowy o nadawanie audycji Poranek WNET na antenach swoich rozgłośni. Ostatni Poranek WNET na falach UKF naszych dotychczasowych partnerów nadamy w piątek 29 września. Od października będziemy kontynuować nadawanie Poranków WNET przez Internet. Będzie też nadal działał nasz portal WNET.fm.

Jesteśmy przekonani, że ci z Państwa, którzy do tej pory słuchali Poranka WNET na falach UKF, odkryją, że słuchanie nas online naprawdę nie jest trudne. Można to robić na wiele sposobów, ale najprościej wejść na stronę wnet.fm na komputerze, smartfonie lub tablecie i kliknąć w przycisk WŁĄCZ RADIO. Istnieje też kilka sposobów na połączenie telefonu z odtwarzaczem samochodowym.

Nasza sytuacja nie będzie łatwa, ale nigdy w ciągu ponad 8 lat istnienia Radia WNET nie byliśmy bliżej zrealizowania naszego największego marzenia – uruchomienia własnej, niezależnej rozgłośni na falach UKF.

23 czerwca złożyliśmy wniosek o dobór częstotliwości radiowych. Mamy nadzieję, że na przełomie 2017/2018 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosi konkurs koncesyjny na rozpowszechnianie programu radiowego na falach UKF w sposób analogowy.

Wierzymy, że wyrażanie przez Państwa wsparcia dla tej idei dodatkowo zwiększy nasze szanse na własne radio. Dlatego już teraz serdecznie zapraszam do zapisania się do Kręgu Przyjaciół Poranka i Radia WNET. Jest to pomysł jednego z naszych słuchaczy, a teraz zyskuje szczególne znaczenie, bo może nam pomóc być razem w tym trudnym, ale pełnym nadziei czasie.

Deklarację udziału w Kręgu Przyjaciół mogą Państwo wypełnić na stronie www.poranekwnet.pl, w naszej siedzibie przy ulicy Zielnej 39 lub na Jarmarkach WNET.

Do czasu uzyskania koncesji nasza Żółta Łódź Podwodna pozostanie w zanurzeniu i będziemy nadawać z głębin Internetu tak, że do każdego słuchacza popłynie indywidualny sygnał radiowy. Przygotowujemy nasze serwery na dodatkowe obciążenie. Wprawdzie wiąże się to z wyższymi kosztami nadawania przy obniżonych przychodach z reklam, ale będziemy płynąć, dopóki tchu wystarczy.

Zapraszam Państwa na Jarmark WNET, który odbędzie się w sobotę 30 września przy ulicy Emilii Plater 31, na tyłach Hotelu Marriott, na terenie dawnej szkoły. Jeżeli nie będą mogli nas Państwo odwiedzić, zachęcamy do włączenia w tym dniu internetowego Radia WNET – specjalną audycję nadamy w godz. 9:07-13:00 na stronie wnet.fm.

Jeszcze raz gorąco zachęcam Państwa do zapisania się do Kręgu Przyjaciół Radia WNET.

Pozostańmy razem
Krzysztof Skowroński

Email address
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Telefon komórkowy
Podaj numer telefonu komórkowego, który przyjmuje wiadomości SMS. Numer zapisz podając na początku kod kraju, np. 48515123987.
Your answer
Adres korespondencyjny
Ulica
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kraj:
Niniejszym udzielam dobrowolnie zgody, w rozumieniu art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 ze zm.), na przetwarzanie przez Radio Wnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, organizatora Kręgu Przyjaciół Radia WNET, moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, adres korespondencyjny) w celu realizacji działań Kręgu Przyjaciół. Dane osobowe Członka Kręgu Przyjaciół będą traktowane jako ściśle poufne i nie będą udostępnione osobom trzecim bez zgody Członka Kręgu Przyjaciół, chyba że przepisy prawa powszechnie obowiązującego będą stanowić inaczej.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms