Krąg Przyjaciół Radia WNET
Teraz Radio WNET nadaje w Internecie i na falach UKF w Warszawie i okolicach (87,8 MHz).

Od 16 października można Radia WNET słuchać w eterze. Nadajemy z Pałacu Kultury i Nauki na częstotliwości 87,8 MHz z mocą 150W ERP. Mogą nas Państwo usłyszeć w Warszawie, Kobyłce, Markach, Piastowie, Ząbkach, Zielonce, Izabelinie, Michałowicach, Raszynie, Starych Babicach, Łomiankach, Ożarowie Mazowieckim i Wołominie. Sygnał powinien dotrzeć również do miejscowości dalej położonych.

Jest to możliwe dzięki zgodzie na miesięczne nadawanie najpierw z okazji 100. rocznicy objawień fatimskich oraz 200. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, a od 15 listopada - 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, która przypada 5 grudnia 2017 roku. Otrzymaliśmy zgodę Prezesa UKE na czasowe używanie urządzenia radiowego „w służbie radiodyfuzyjnej w celu zapewnienia okazjonalnego przekazu informacji na częstotliwości 87,8 MHz z lokalizacji Warszawa PKiN”. Nadawanie z wymienionych wyżej powodów ma zakończyć się w czwartek 14 grudnia.

Od końca września nie nadajemy już Poranków WNET na antenie Radia Warszawa i Radia Nadzieja, ponieważ władze tych rozgłośni wypowiedziały umowy o współpracy. Równocześnie złożyliśmy wniosek o dobór częstotliwości radiowych i staramy się o koncesję nadawczą UKF/FM. Wierzymy, że wyrażanie przez Państwa wsparcia dla tej idei dodatkowo zwiększy nasze szanse na własne radio.

W czasie okazjonalnego przekazu informacji mogą Państwo usłyszeć na falach UKF znacznie więcej niż Poranek WNET. Nie jest to jeszcze radio z docelową ramówką. Tę przedstawimy w konkursie koncesyjnym, który Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji może ogłosić na przełomie 2017/2018.

Serdecznie zapraszamy do zapisania się do Kręgu Przyjaciół Radia WNET.

Nie możemy pozwolić aby Poranki Wnet zniknęły całkowicie z anteny. Krąg Przyjaciół Radia WNET powstał, aby zgromadzić wszystkich Słuchaczy Radia, którym bliska jest idea mediów prawdziwie publicznych. Inicjatorem i pomysłodawcą Kręgu Przyjaciół Radia WNET jest nasz słuchacz, Pan Andrzej Sław.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Telefon komórkowy *
Podaj numer telefonu komórkowego, który przyjmuje wiadomości SMS. Numer zapisz podając na początku kod kraju, np. 48515123987.
Adres korespondencyjny
Ulica *
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Kraj: *
Niniejszym udzielam dobrowolnie zgody, w rozumieniu art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 ze zm.), na przetwarzanie przez Radio Wnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, organizatora Kręgu Przyjaciół Radia WNET, moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, adres korespondencyjny) w celu realizacji działań Kręgu Przyjaciół. Dane osobowe Członka Kręgu Przyjaciół będą traktowane jako ściśle poufne i nie będą udostępnione osobom trzecim bez zgody Członka Kręgu Przyjaciół, chyba że przepisy prawa powszechnie obowiązującego będą stanowić inaczej. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy