Зустрічі для посилення громадських ініціатив “Громадськість для громади”
Реєстраційна анкета для участі у заході для посилення громадських ініціатив “Громадськість для громади” компоненту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" програми DOBRE

Це неформальна освітня зустріч за участі активних представників різних населених пунктів громади зі спільним обговоренням актуальних питань, напрацювання ідеї для ініціативи та її втілення, згуртування громади та залучення жителів до прийняття рішень.

Чекаємо представників громадських організацій, ініціативних груп, працівників освіти та культури, молодь, активних жителів громади, які прагнуть змінювати життя своєї громади.

У програмі зустрічі:

✔ Як громадській організацій або ініціативній групі провести аналіз свого організаційного розвитку, знайти перспективи та потенціал, розробити план організаційного розвитку.
✔ Можливості Чернігівської літньої школи громадянської активності - навчання для громадських активістів, яке дасть змогу розібратись у тому, як раціонально використовувати наявні ресурси ГО та обрати напрямки роботи.
✔ Проведення локального аналізу з визначення потреб та пріоритетів громади пошук теми власного проєкту
✔ Як взяти участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив та отримати грант від програми DOBRE на реалізацію власного проєкту або ідеї від програми

✔Дискусія “Що потрібно громадським активістам для успішного розвитку”.


Контактна особа Наталія Висіканець, vysikanetsn@gmail.com, тел.: 0952850539

Захід відбувається у рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні", компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Чернігівській області виконавцем проєкту є громадська організація Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень в партнерстві з громадським об’єднанням "Спілка Ініціатив Чернігівщини".

Прізвище, ім'я, по батькові *
Оберіть зі списку Вашу територіальну громаду *
Номер телефону *
Ваш e-mail *
Яку громадську організацію/ініціативну групу Ви представляєте? *
Чи даєте ви згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” *
Чи не заперечуєте ви ведення фото та відеофіксації роботи заходу? Фото та відеоматеріали будуть використані для публікації інформаційних повідомлень про проведений захід в соціальних мережах та ЗМІ *
Дякуємо за реєстрацію! Зареєстрованим учасникам напередодні заходу на вказану електронну поштову скриньку прийдуть листи-запрошення з інструкціями заходу. Будь ласка, слідкуйте за поштовими повідомленнями. Зверніть увагу, що інколи електронні листи можуть потрапляти у розділ "Спам" вашої поштової скриньки.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy