Pieteikuma anketa online mācību spēlei ''Atrodi Savu Aizraušanos'' (7.05.2020. - 21.05.2020.) Latgales, Jelgavas un Liepājas iedzīvotājiem.

Prieks, ka šajā saspringtajā un neziņas pilnajā laikā esi izvēlējies meklēt iespējas skatīties nākotnes virzienā un spert soli tuvāk, lai pielāgotos ekonomiskās situācijas izmaiņām un meklētu savu īsto darbu, uz kuru iet ar patiesu aizraušanos tagad vai nākotnē!

Ja esi Latgales, Jelgavas vai Liepājas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 105 gadiem, droši aizpildi pieteikumu!

Tā kā projektu atbalsta British Council pārstāvniecība Latvijā, šī ir unikāla iespēja piedalīties spēlē bez maksas. Turklāt, ja spēlē aktīvi piedalīsies un izpildīsi prasītos uzdevumus, varēsi arī saņemt digitālu apliecību par dalību kursā, bet pašiem aktīvākajiem dalībniekiem ir paredzētas balvas!

Vietu skaits ir ierobežots.

Starptautiskie uzņēmumi par šīm metodēm un apmācībām maksā ievērojamas summas, bet, pateicoties British Council un Cilvekam.lv komandai, šāda iespēja ir arī Tev, ja esi no Latgales, Liepājas vai Jelgavas puses.

Online spēle ''Atrodi Savu Aizraušanos Latgalē" notiks no 07.05.2020. līdz 21.05.2020. Uzdevumi spēlē tiks doti latviešu valodā, taču atbildes varēsi sniegt pēc izvēles - latviešu vai krievu valodā.

Lai pieteiktos spēlei, lūdzam aizpildīt zemāk esošo aptauju. Tavi dati mums ir nepieciešami, lai varētu nodrošināt Tavu dalību projektā, kā arī, lai labāk pielāgotu spēli tieši dalībnieku vajadzībām. Saņemtie dati tiks izmantoti tikai saziņai projekta ietvaros.

Obligātie jautājumi ir atzīmēti ar (*)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Par spēli ''Atrodi Savu Aizraušanos Latgalē''
1. Vārds, Uzvārds *
E-pasta adrese (nepieciešama saziņai projekta ietvaros) *
3. Vecuma grupa (nepieciešams kopējam statistikas apkopojumam projekta ietvaros) *
4. Pilsēta vai novads, kurā dzīvo *
5. Kādā nozarē Tu strādā vai mācies? Ja esi darba meklējumos vai darbu esi zaudējis COVID-19 krīzes dēļ, lūdzam atzīmēt to un uzrakstīt, kādā nozarē esi strādājis pirms tam. *
6. Dzimtā valoda vai valodas, kādās ikdienā brīvi komunicē? (Spēles uzdevumi būs latviešu valodā, bet atbildes varēsi sniegt arī citā valodā) *
Required
7. Vai Tu esi iesaistījies kādās vietējās Latgales kopienas vai nevalstiskās organizācijas aktivitātēs, esi tās biedrs? Ja jā, kādās?
Spēlē varēsi sadraudzēties ar līdzīgi domājošajiem no Latgales, Liepājas un Jelgavas!
8. Vai esi līdz šim mācījies online vidē? *
9. Kāpēc vēlies piedalīties projektā? *
Par interesantām un aizraujošām metodēm spēlē rūpēsies lektori Zuarguss un Lauma Žubule.
Dažas formalitātes
Kā parasti :)
10. Piekrītu pēc spēles aizpildīt anketu par projekta norisi *
Required
11. Kur (Facebook, kāda mājas lapa, medijs, e-pasts u.c.) uzzināji par šo projektu? *
12. Reģistrējoties mācību programmai, piekrītu, ka mācību online vidē, sociālajā tīklā ‘’Human’’ būs nepieciešams izveidot savu profilu, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pastu, papildus informāciju pievienojot pēc izvēles. Dalībnieka profilā norādītie dati (izņemot e-pastu) un sniegtās atbildes uz uzdevumiem būs redzamas citiem mācību spēles ''Atrodi Savu Aizraušanos Latgalē'' dalībniekiem un mācību organizatoriem. Mācību ietvaros notiks vebināri ar mācību dalībnieku piedalīšanos, kas tiks ierakstīti un ievietoti mācību tiešsaistes vidē, sociālajā mācību tīklā ‘’Human’’, kam varēs piekļūt tikai mācību dalībnieki un organizatori. Dalībniekam jebkurā brīdī ir iespēja izdzēst savu profilu un līdz ar to visus datus, ko viņš ir ievadījis sociālajā tīklā ‘’Human’’. *
Required
Paldies! 1-2 darba dienu laikā dosim Tev atbildi. Papildu jautājumu gadījumā sūti e-pastu uz info@cilvekam.lv
...
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy