Preferencje dotyczące animacji, kanałów tematycznych i odrabiania lekcji
Do tej pory oferowaliśmy pakiety dla firm na zajęcia dla dzieci pracowników. Teraz uruchomiliśmy także zajęcia grupowe i indywidualne, na które rodzice mogą indywidualnie zgłaszać swoje dzieci.

Poniżej możesz zgłosić swoje uwagi / preferencje, abyśmy mogli lepiej dopasować produkty do potrzeb.

Zostaw nam swój adres email, abyśmy mogli poinformować Cię w pierwszej kolejności o nowościach.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Czy jakich zajęć Ci brakuje? Jakie zajęcia powinniśmy jeszcze wprowadzić?
Jak moglibyśmy stać się lepszymi? Co powinniśmy zmienić? Usprawnić?
Jeżeli w Twojej firmie jest dostępny system kafeteryjny, wpisz jaki, powiadomimy Cię, gdy nasze zajęcia będą w nim dostępne.
Może Twój pracodawca zechce wprowadzić ten program dla pracowników?
Program zdalnej opieki nad dziećmi realizujemy w firmach i korporacjach. Jeżeli sądzisz, że Twój pracodawca może być tym także zainteresowany, proszę zostaw nam kontakt do osoby, która podejmuje takie decyzje lub wpisz swój kontakt, jeżeli chcesz przekazać informacje do pracodawcy.
Czy byłbyś/abyś zainteresowana także zajęciami w weekend? *
Required
Zgoda na przetwarzanie danych *
Dane, które mam przekażesz w tym formularzu będą wykorzystane wyłącznie w temacie zajęć dla dzieci. Wysyłając formularz przekazujesz nam swoje dane osobowe i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu przygotowania dla Ciebie oferty oraz wykorzystania ich do dalszego kontaktu z Tobą, w tym przesyłania Ci korespondencji o charakterze ofertowym. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Podmiot przetwarzający Twoje dane osobowe to Victoria Travel z siedzibą w Warszawie, ul Puławska 117a. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz na stronie www.VictoriaTravel.pl/vt/polityka-prywatnosci/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy