Formularz zgłoszeniowy  
Konferencja organizowana w dniu 24.10.2019 r. w Opolu pn. „Wzmacnianie odporności na zmiany klimatu poprzez wykorzystanie potencjału małej retencji i środowiska przyrodniczego w skali lokalnej i regionalnej”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Nazwa instytucji/organizacji *
Adres e-mail do kontaktu *
Nr telefonu kontaktowego *
RODO
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy (59-220), Al. Orła Białego 2, zwaną dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji projektu pn. „Współdziałanie środowisk na rzecz adaptacyjności do zmian klimatycznych poprzez małą retencję i ochronę bioróżnorodności” dofinansowanego ze środków Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020 oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania umowy (RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
3. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane upoważnionym osobom i podmiotom w celu realizacji projektu opisanego w pkt. 2 niniejszej klauzuli.
4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych,  sprostowania swoich danych osobowych, usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych,  przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jednakże uniemożliwi świadczenia przez nas realizacji umowy opisanej w pkt. 2 niniejszej klauzuli.
5. Pani/Pana dane nie są profilowane, a Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy