Intenzivní týdenní hipoterapie 2019 Informace a závazná přihláška
Hipoterapie probíhá po dobu pěto dnů vždy od pondělí do pátku v pravidelných předem domluvených časovkách v jízdárně Ekofarma Tanvald, Polní 644. Délka jedné lekce (jedntky hipoterapie)je cca 10-20 minut (záleží na aktuálním zdravotním stavu klienta a terapeutickém cíli) jednou až dvakrát denně. Rozpis časovek dáváme na vědomí cca týden před zahájením týdne.

Cena je 280,-Kč za jednu terapii.

Pokud jste nový klient, pro účast potřebujete odevzdat také vyplněné a podepsané tyto formuláře Svítání, z.s. - závaznou přihlášku k hiporehabilitaci a písemný souhlas lékaře, které zasíláme emailem.

V rámci intenzivního týdne je možné přihlásit zdravého sourozence (staršího 5 let) k samostatné jízdě na lonži, viz přihláška a informace - https://goo.gl/1oYuFW

Ubytování nezajišťujeme. V okolí jízdárny naleznete možnost ubytování podle svých preferencí. Tip: https://mapy.cz/zakladni?x=15.2649395&y=50.7493283&z=14&q=penzion

Platební podmínky: Místo bude zarezervováno po uhrazení celkové částky převodem na náš účet na základě vystavené faktury, nejdéle měsíc před konáním každého týdne.
Storno poplatky: 10 dní a méně před zahájením turnusu – 50%
5 dní a méně před zahájením turnusu – 100%

V případě nejasností nás kontaktujte emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz nebo telefonicky na čísle 735 221 859.

Odesláním přihlášky souhlasíte s provozním řádem Svítání, z.s. a zapojením dítěte do programu s koňmi -http://www.svitani-hiporehabilitace.cz/pravidla-bezpecnosti/

Těšíme se na Vás!

Příjmení dítěte *
Your answer
Jméno dítěte *
Your answer
Emailová kontaktní adresa *
Your answer
Fakturační adresa *
Your answer
Kontaktní telefon *
Your answer
Poznámka k intenzivnímu týdnu nebo stavu dítěte
Obvykle jezdíme v časovém rozmezí 9 - 13h. Napište jaké časové rozmezí byste preferovali, budeme se snažit vám vyjít vstříc. Napište nám, pokud potřebujete zajistit nějaké speciání podmínky, přístup, atd.
Your answer
Termíny a četnost jízd
Můžete zaškrtnout více termínů. Pokud je nějaký termín již plný a máte o něj zájem, můžete se nahlásit jako náhradníci. Možnost přihlášení jako náhradník je v přihlášce po naplnění kapacity v daném termínu uvedena textem (náhradník).
Četnost jízd *
Platební a storno podmínky
Cena za jednu terapii je 280,- Kč, celková cena intenzivní hipoterapie je tedy podle počtu jízd 1.400 Kč/2.800 Kč. Místo bude zarezervováno po uhrazení celkové částky převodem na náš účet na základě vystavené faktury a to nejdéle měsíc před konáním každého týdne. Storno poplatky: 10 dní a méně před zahájením turnusu – 50%; 5 dní a méně před zahájením turnusu – 100%. V případě, že za Vaše dítě nastoupí náhradník, platba se vrací.
Platební a storno podmínky jsem přečetl/a a souhlasím *
Jste klient Svítání? *
Už jste u nás jezdili na intenzivce, nebo k nám pravidelně docházíte?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service