Згода на інтерв'ю / Согласие на интервью
Після початку відкритого вторгнення в Україну Росія окупувала частину Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. На цих територіях ми можемо спостерігати не лише вбивства мирного населення та жахливі руйнування, а й не менш жахливі злочини, що вражають за своїм масштабом та жорстокістю, зокрема примусову евакуацію (інтернування) до Росії громадян України.

Free Russia Foundation документує факти насильницького вивезення українців до Міжнародного кримінального суду.

Якщо стосовно вас було скоєно насильницькі дії та/або ви були примусово вивезені з території України, то вашi cвiдчення стануть доказом військових злочинів РФ щодо цивільного населення України.

Дякуємо Вам за те, що ви погоджуєтеся дати інтерв'ю та зафіксувати факти злочинів для подальшого міжнародного правосуддя.

Ми високо цінуємо вашу сміливість та стійкість.

_________________

Free Russia Foundation послідовно добивається покарання за злочини, які вчиняє Росія в Україні. 21 вересня 2020 року ми направили Прокурору Міжнародного кримінального суду (Гаага, Нідерланди) спеціальне звернення з проханням притягнути до відповідальності кримську та російську владу за міжнародні злочини, скоєні під час окупації Криму Росією, за яким було розпочато провадження.Email *
ПІБ / ФИО
Як з Вами можна зв'язатися? / Как с Вами можно связаться?  
Коли ви були примусово вивезені з України?/ Когда Вы были принудительно вывезены из Украины?
Чи був виїзд на територію РФ безальтернативним?/ Был ли ваш выезд на территорию РФ безальтернативным?
Clear selection
У якому місті Вам зручно дати інтерв'ю? / В каком городе Вам удобно дать интервью?
Вкажіть, будь ласка, зручні для Вас день та час для інтерв'ю. Процес може зайняти від однієї до трьох годин. / Укажите, пожалуйста, удобные для Вас варианты даты и времени, когда Вам будет удобно дать интервью. Процесс может занять от одного до трех часов.
Ви даєте згоду на інтерв'ю. / Вы даете Ваше согласие на интервью.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Free Russia Foundation. Report Abuse