Uczenie zdalne - potrzeby i pomysły uczniów naszej szkoły - PRZYKŁAD ANKIETY
Jest to przykładowy formularz badania potrzeb i samopoczucia uczniów, którym możecie się zainspirować w tworzeniu własnej ankiety. Na wstępie warto napisać po co i dlaczego przeprowadzacie ankietę. Np.:

Hej! Tu Ula, Zuzia i Adam z władz samorządu uczniowskiego. Dla nas wszystkich czas nauki zdalnej jest wyzwaniem - chcielibyśmy wiedzieć jak sobie z tym radzimy, dlatego mamy do Was kilka pytań. Ta ankieta ma pomóc nam określić jak możemy sobie nawzajem pomóc, żeby ten czas był dla wszystkich łatwiejszy. Odpowiedzi nie będą udostępniane publicznie - jedynie w formie zbiorczej. Ankieta jest anonimowa - nie musisz podawać swoich danych, ale jeśli zgłosisz konkretne potrzeby, podanie do siebie kontaktu znacznie ułatwi nam pomoc. Wyniki ankiety pozwolą nam lepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby i prowadzić działania, które będą Was realnie wspierać.
Jak się ogólnie opisałbyś/opisałabyś swoje samopoczucie w obecnym okresie w skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo źle, a 10 bardzo dobrze? *
Jeśli zaznaczyłeś na skali numer od 1 do 5, napisz dlaczego tak się czujesz?
Jak oceniasz swoje możliwości nauki zdalnej? *
Jakie masz najczęściej trudności z nauką zdalną? (możesz zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź) *
Required
Jeśli w poprzednim pytaniu wskazałeś trudności - prosimy Cię o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Im bardziej szczegółowa odpowiedź tym lepiej możemy dostosować wsparcie.
Co Ci ułatwia uczenie się zdalnie? Co Ci pomaga w nauce w domu?
Jakie masz sugestie dla nauczycieli odnośnie prowadzonych zajęć - co mogliby zmienić, poprawić, z jakich narzędzi korzystać?
Co motywuje się do nauki w domu, zdalnie?
Jakich materiałów potrzebujesz do nauki? Jakich Ci brakuje?
Czy masz dostęp do komputera/laptopa, gdy chcesz odrobić lekcje lub uczestniczyć w lekcji online? *
Czy masz sprzęt umożliwiający udział (dźwięk, głos i video) w lekcjach online i spotkaniach klasowych? *
Jeśli masz jeszcze jakieś trudności w uczeniu się online (np. w obsłudze programów, braku dostępu do programów, dostępie do internetu), napisz o nich poniżej.
Co chciałbyś, aby pojawiało się na grupie szkoły/fanpage'u szkoły?
CHCESZ ZOSTAWIĆ KONTAKT (np. mail)? Ankieta jest anonimowa. Odpowiedzi nie będą udostępniane publicznie, a jedynie mogą zostać przekazane nauczycielom w celu pomocy danej osobie. Nie musisz podawać swoich danych, ale jeśli zgłosisz konkretne potrzeby, podanie do siebie kontaktu znacznie ułatwi nam pomoc.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zespół Szkół Nr 2. Report Abuse