АНКЕТА ВИПУСКНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Шановний випускник! Незабаром Ви закінчите навчання у школі і будете визначатися із подальшою долею. Найбільш розумним вибором стане подальше навчання у закладі вищої освіти, здобуття бажаної спеціальності. Це дасть, врешті, можливість реалізувати себе у професії та достойно забезпечувати потреби власної родини. Важливо, щоб при цьому навчання у закладі вищої освіти було якісним, комфортним та цікавим.
З метою участі у реформі вищої освіти Центр соціально-політичних досліджень Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводить анкетування випускників шкіл щодо престижності професій та якості забезпечення освітніми послугами. Просимо відповідати на запитання цієї анкети чесно і відверто. Нам вкрай важлива Ваша думка!
1. В якому класі Ви навчаєтесь?
Вкажіть Вашу стать
Чи плануєте Ви здобувати подальшу освіту по завершенню старшої школи?
Чи визначились Ви із майбутньою спеціальністю?
Чи визначились Ви із закладом вищої освіти, де навчають обраної спеціальності?
Якщо Ви вже обрали заклад вищої освіти, звідки Ви про нього дізнались?
Ваш вибір спеціальності був обумовлений
Окрім бажаної спеціальності, на які ще (альтернативні) спеціальності Ви плануєте подавати документи?
Означте набір мінімальних вимог до закладу вищої освіти, де Ви б здобували вищу освіту (оберіть усе, на Ваш погляд, необхідне)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms