Formularz zgłoszeniowy
Niniejsza ankieta dotyczy zapisów na warsztaty organizowane w ramach cyklu ROZWOJOWE LATO Z FUNDACJĄ NORMALNA PRZYSZŁOŚĆ.
Proszę podać imię i nazwisko *
Your answer
Wyrażam chęć udziału w następujących warsztatach
Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy *
Analiza lokalnego rynku pracy, Oferty na rynku pracy, Plan poszukiwania pracy, Aplikowanie na oferty pracy przez internet.
Autoprezentacja – rozmowa kwalifikacyjna *
Symulacja rozmów kwalifikacyjnych, autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej. Komunikacja werbalna i niewerbalna. Tworzenie pozytywnego wizerunku podczas poszukiwania zatrudnienia. Praca z kamerą.
Zdrowe zakręcone zielone - czyli owocowo warzywne shake'i dla zdrowia *
Warsztat poświęcony zielonym koktajlom w teorii i praktyce. Jak dbać o zdrowie, wagę, samopoczucie, poziom energii przy pomocy pysznych koktajli owocowo - warzywnych. Dlaczego potrzebujemy jeść dużo liściastych warzyw i jak to zrobić łatwo i przyjemnie. Informacje, przepisy, sposoby wykonania, degustacje.
Jestem CUDem! Harmonia Ciała Umysłu Duszy *
Warsztat rozwoju osobistego, na którym będziemy szukać sposobów dbania o siebie - o swoje ciało, umysł i duszę - psychikę, tak by były w harmonii, a my w pełni swego potencjału. Poruszymy takie tematy jak zdrowy styl życia, poczucie własnej wartości, pozytywne myślenie, potrzeby, marzenia, cele, równowaga emocjonalna, szczęście, harmonia w życiu i inne.
3R czyli ruch, radość, rozwój *
Warsztat rozwoju osobistego poprzez ruch, zabawę, spontaniczny taniec, terapię śmiechem, pracę z ciałem i oddechem.
Kompetencje Pracownika XXI wieku *
Warsztat rozwoju kompetencji miękkich w zakresie: komunikacji interpersonalnej, negocjacji i radzenia sobie ze stresem
Lider w każdym z nas *
Warsztat dotyczący umiejętności przywódczych, umiejętności wyznaczania i realizowania celów oraz pracy w zespołach.
Uwolnij swoją kreatywność *
Warsztat kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.
Świadomy konsument *
Warsztat informacyjny o prawach i obowiązkach konsumenta ze szczególnym uwzględnieniem prawa reklamacji.
Świadomy pracownik. Prawa, obowiązki, zagrożenia. *
Warsztat traktujący o uprawnieniach szczególnych osób niepełnosprawnych jako pracowników oraz o niebezpieczeństwach przy doborze ofert pracy.
Postępowanie w sądzie. Krótki przewodnik sądowy. Jak pisać odwołania *
Warsztat przytaczający najważniejsze zagadnienia związane z prawem osób niepełnosprawnych ze szczególnym naciskiem na procedurę sądową w sprawach o: rentę, emeryturę oraz podwyższenie stopnia niepełnosprawności.
Filmoterapia *
Warsztaty/grupa wsparcia. Spotkania dla tych, którzy chętnie obejrzą ciekawy film i podyskutują wspólnie o swoich odczuciach związanych z obejrzanym filmem. Filmy wybierane przez prowadzącego na przemian z filmem wybranym przez grupę.
Jeśli interesuje Panią / Pana udział w warsztatach o tematyce, której nie ma na powyższej liście, to prosimy o ich wpisanie
Your answer
Prosimy o podanie danych kontaktowych, na które możemy przesłać informacje o terminach warsztatów *
Your answer
Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety. O terminie poszczególnych warsztatów poinformujemy do dnia 27 czerwca 2018 r.
OŚWIADCZAM, ŻE:
1. Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia wsparcia, realizacji projektu Droga do aktywności, ewaluacji, kontroli, monitoringu i sprawozdawczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020,
2. Moje dane osobowe zostały powierzone do przetwarzania Instytucji Zarządzającej/Instytucji Pośredniczącej – Województwo Podlaskie z siedzibą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok (nazwa i adres właściwej IZ/IP) beneficjentowi realizującemu projekt - Fundacja „Normalna Przyszłość”, Al. Stanów Zjednoczonych 53, 04-028 Warszawa (nazwa i adres beneficjenta) oraz podmiotom, które na zlecenie beneficjenta uczestniczą w realizacji projektu - nie dotyczy (nazwa i adres ww. podmiotów). Moje dane osobowe mogą zostać udostępnione firmom badawczym realizującym na zlecenie Instytucji Zarządzającej RPOWP, Instytucji Pośredniczącej lub beneficjenta badania ewaluacyjne w ramach RPOWP na lata 2014-2020 oraz specjalistycznym firmom realizującym na zlecenie Instytucji Zarządzającej RPOWP lub Instytucji Pośredniczącej kontrole w ramach RPOWP na lata 2014-2020;
3. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach Projektu;
4. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms