Letný prímestský tábor 2019
Elektronická prihláška na letný prímestský tábor "Týždeň plný výletov 2019".
Termín tábora: 19. až 23. august 2019 (pondelok až piatok).
Cena tábora: 30 EUR (cena tábora je uvádzaná bez stravy).
V prípade, ak nebude mať dieťa na tábore preukaz na bezplatnú prepravu vlakom, k cene tábora bude potrebné pripočítať aj všetky náklady na cestu vlakom počas tábora (cca 15 EUR).
Meno a priezvisko *
Adresa *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Vek *
Telefón *
Mail
Čo by sme mali dopredu vedieť:
Prosíme o uvedenie všetkých podstatných vecí, ktoré by mohli ovplyvniť pobyt dieťaťa na tábore a o ktorých by sme mali vopred vedieť (alergie, nevoľnosť pri cestovaní, iné zdravotné obmedzenie, problém s komunikáciou, neplavec, ...).
V zmysle zákona NR SR č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, súhlasím so spracovaním osobných údajov pre spracovanie vnútornej evidencie Detskej organizácie MAMUT, súhlasím s fotografovaním a tvorby videozáznamov môjho dieťaťa v rámci táborového programu pri prezentácii a propagácii činnosti Detskej organizácie MAMUT. Potvrdzujem, že som bol/a oboznámený/á s obsahom informovaného súhlasu a bol/a som riadne poučený/á o dôsledkoch svojho súhlasu. *
Required
Ďakujeme za vyplnenie prihlášky
Samotné vyplnenie predbežnej (elektronickej) prihlášky má pre nás informatívny charakter a vyjadruje váš záujem.
Po vyplnení prihlášky Vás budeme kontaktovať. Záväznú prihlášku a ďalšie dokumenty v papierovej forme vyplní zákonný zástupca dieťaťa pri nástupe dieťaťa na tábor.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy