Pomáhejme společně v Plzeňském kraji!
Vážené studentky a studenti, zaměstnanci a zaměstnankyně,

naši studenti se rozhodli ve spolupráci s fakultou zorganizovat dobrovolníky z našich řad, kteří mohou nabídnout svou pomoc rodičům, kteří potřebují pomoc s učením nebo hlídáním svých dětí, nemocnicím a dalším zařízením, které pro děti svých zaměstnanců vytvářejí dětské koutky, aby nemuseli zaměstnanci (například zdravotnických zařízení, stacionářů...) zůstávat s dětmi doma. Pokud jste studentem FPE, chcete pomoci a rádi pracujete s dětmi, neváhejte se přihlásit!

Po vyplnění tohoto formuláře vám budou zasílány nabídky na zapojení se do hlídacích skupin/dětských koutků, na doučování a podobné. Je jen na vás, zda si některou z nabídek vyberete. Vyplněním tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv můžete požádat, abychom vám další nabídky již nezasílali.

Dbejte prosím na zdraví své i svého okolí. Pokud se necítíte dobře, jste si vědomi toho, že jste byli v kontaktu s někým, kdo má nařízenou/doporučenou karanténu, nebo jste se vrátili v předcházejících 3 týdnech z rizikových oblastí, nepřijímejte prosím žádné poptávky po kontaktních dobrovolnických službách.

Sledujte aktivně aktuální situaci v ČR a našem kraji.

Pokud chcete pomáhat, ale nechcete se nikam zapsat nebo nejste z FPE, přidejte se zde: https://www.facebook.com/groups/220708786004813/

Děkujeme, že pomáháte. Nezapomínejte však také sami na sebe a na své blízké :).
Jsem studentkou/studentem (zaměstnancem/zaměstnankyní) Fakulty pedagogické ZČU v Plzni *
Jméno *
Příjmení *
Platná emailová adresa *
Telefonní číslo (mobil) *
Bydliště (kde se budete v následujících týdnech pravděpodobně zdržovat) *
Souhlasím s použitím uvedených údajů k organizaci hlídacích skupin FPE. Se všemi informacemi je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy