Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu darbnīcas
Lai potenciālajiem projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavoties Kapacitātes projektu konkursam, Aktīvo iedzīvotāju fonds aicina piedalīties projektu darbnīcās visos Latvijas reģionos no 2021. gada 1. decembra līdz 17. decembrim (ZOOM platformā).

Pasākuma laikā kopīgi izpratīsim AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus - konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Lai nodrošinātu individuālu pieeju, darbnīcās ir ierobežots dalībnieku skaits - līdz 10.

Ja jūsu izvēlētās darbnīcas datums sarakstā nav redzams, tas nozīmē, ka grupa ir nokomplektēta. Lūdzam izvēlēties citu jums ērtu datumu!

Ņemiet vērā, ka pasākuma saturs visās norises vietās ir vienāds un jūs varat pieteikties jebkuram pasākumam, neatkarīgi no savas organizācijas atrašanās vai darbības vietas.

Plānotais pasākuma ilgums - aptuveni 5 stundas.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Piesakos dalībai AIF projektu darbnīcai: *
Vārds, uzvārds *
Organizācija *
Pilsēta *
E-pasts *
Telefona numurs *
Vai vēlaties saņemt jaunumus no Aktīvo iedzīvotāju fonda savā epastā? *
Kur jūs ieguvāt informāciju par šo pasākumu? *
Komentāriem, priekšlikumiem, jautājumiem
Par personas datu apstrādi
Personas dati tiks izmantoti tikai AIF projektu dienu organizēšanai saskaņā ar GDPR - Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy