“Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”
Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща, Fundacja Rozwoju polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych, Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують набір учасників стажування “Інструменти підтримки мобільності науковців в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”.

19-25 листопада 2016 року

Контактна особа: Ольга Поліщук, +380953242955, +380932109342
Прізвище, ім'я та по-батькові *
Your answer
Дата та рік народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місто, в якому Ви проживаєте *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Ваш e-mail *
прохання вказати діючу електронну скриньку
Your answer
Досвід роботи в освітній сфері України
Місце роботи на даний час
Your answer
Ваша посада в організації
Your answer
Коло обов’язків
Your answer
Наявність діючої шенгенської візи *
Наявність страхового полісу *
Ви вегетаріанка/вегетаріанець? *
Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу cons.ceasc@gmail.com

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов*язується здійснити оплату за навчання по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у стажуванні у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість участі включає в себе: проїзд, проживання, доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальна програма, роздатковий матеріал, сертифікація, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service