Pułapki przy rozliczaniu dotacji. Kluczowe zagrożenia prawne. 14.12.2018 g.1830
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie dla przedstawicieli krakowskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które odbędzie się 14 grudnia 2018 r. w godz. 18:30-20:30 w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych (ul. Krasickiego 18) prowadzone przez Przemysława Żaka, szefa Programu Dobre Prawo Fundacji Stańczyka.

Marszałkowski Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z siedzibą w Krakowie jest dofinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego, prowadzony zaś przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych.

Fundacja Stańczyka oraz Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych są współorganizatorami spotkania.

TWOJE DANE OSOBOWE będą administrowane przez współorganizatorów spotkania dla celów organizacji spotkania, ewaluacji, sprawozdawczości oraz wskazanych w zgodach poniżej, o ile je wyrazisz. Szczegółowe cele i zasady przetwarzania danych znajdziesz tu:
Fundacja Stańczyka -> www.stanczyk.org.pl/RODO
Dane przez Fundację BIS zbierane są na spotkaniu.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Afiliacja (organizacja, grupa): *
Your answer
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka w celu informowania o innych spotkaniach i działaniach statutowych Fundacji w ramach newslettera Fundacji. Wiem, że zgodę mogę odwołać w każdym czasie, co nie wpływa na legalność wcześniejszego przetwarzania. *
Brak zgody nie oznacza braku możliwości udziału w spotkaniu, ale nie dostaniesz informacji o kolejnych wydarzeniach. Newslettera nie wysyłamy często tj. ok. 1 w miesiącu. Więcej informacji w tym o innych celach i podstawach przetwarzania Twoich danych znajdziesz tu:  www.stanczyk.org.pl/RODO zapoznaj się przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego.
Zgłoszeniem zobowiązuję się do obecności na spotkaniu, w przypadku potrzeby odwołania dam znać bezzwłocznie o swojej nieobecności. *
W ramach umowy bezpłatnego udziału w spotkaniu w cyklu Prawo w działalności obywatelskiej, to Twoje podstawowe zobowiązanie. Dla nas bardzo ważne. Brak wystarczającej ilości zgłoszeń może być przesłanką odwołania spotkania. Brak dotrzymania zobowiązania może mieć wpływ przy akceptacji zgłoszenia na inne wydarzenia obu Fundacji. Prosimy uszanuj wysiłek obu naszych organizacji. Zgłaszając się i korzystając z zaproszenia - przyjdź na spotkanie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka. Report Abuse - Terms of Service